Gwiazdy

"40 kontra 20". Uczestniczki walczą o przetrwanie w programie. Czym zakończy się konflikt Kingi i Joanny?

Gwiazdy

Nad uczestniczkami "40 kontra 20" zawisły ciemne chmury. Zbliża się kolejna eliminacja, a trzy panie znalazły się w grupie zagrożonych. By utrzymać dotychczasową pozycję w programie, będą musiały zmierzyć się ze sobą w kulinarnej konkurencji. Atmosfera w kuchni stanie się na tyle gęsta, że będzie można ją kroić nożem.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 35. odcinku?

Po Ceremonii Chaosu nadszedł czas na przegrupowanie. Wybory Roberta i Bartka zaskoczą wszystkie uczestniczki. Dwudziestki i czterdziestki dostaną jasny przekaz, które z nich są w tym momencie najważniejsze dla panów. Nowe faworytki wygryzą z rywalizacji poprzednie ulubienice?

W przedfinałowym tygodniu emocje sięgają zenitu. Zagrożone panie, czyli Dalia, Kinga i Joanna będą musiały zawalczyć o miejsce w programie. Zostaną wysłane do kuchni, gdzie każda z nich przygotuje swoje popisowe danie. Z pozoru błaha sprzeczka Kingi i Joanny o kilka plastrów szynki przerodzi się w poważną kłótnię. Wieczorem o ich konflikcie będzie mówiła już cała willa... Czy to oznacza, że jedna z nich będzie musiała pożegnać się z reality show?

"40 kontra 20". O czym jest program? Gdzie oglądać?

"40 kontra 20" to randkowy program, w którym piękne kobiety od 20. do 50. roku życia starają się o względy dwóch przystojnych singli. 43-letni Robert i 24-letni Bartek rozdają miłosne karty w reality show. To oni wiodą prym i wybierają, z którymi kobietami spędzają jak najwięcej czasu i które zabierają na romantyczne randki.

Ich faworytki mają możliwość budowania z nimi relacji, ale jednocześnie to właśnie one są najbardziej narażone na krytykę ze strony zazdrosnych uczestniczek. To często prowadzi do sporów i konfliktów... Najważniejszymi momentami w programie są: Ceremonia Chaosu, przegrupowanie, a także eliminacja. Z tygodnia na tydzień pozostaje coraz mniej pań, przez co rywalizacja staję się coraz bardziej zaciekła.

Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Dłuższe odcinki niż w telewizji dostępne są także na Player.pl.

Zobacz wideo: Konflikt Kingi i Joanny

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości