Gwiazdy

"40 kontra 20". Robert zaskoczy Beatę swoim wyznaniem: "Chciałbym mieć dzieci"

Gwiazdy

W programie "40 kontra 20" uczestniczki zaciekle rywalizują o względy Roberta i Bartka. Ta, która zostanie zabrana na romantyczną randkę, jest narażona na nieprzychylne komentarze ze strony zazdrosnych koleżanek. Oliwy do ognia doda Ceremonia Chaosu. Jedna z dwudziestek usłyszy na swój temat kilka gorzkich słów.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 34. odcinku?

Im bliżej finału, tym coraz goręcej robi się w greckiej willi. Piękne dwudziesto- i czterdziestolatki nie dają za wygraną i cały czas konkurują o uwagę mężczyzn. Robert zdecyduje się zabrać na randkę dwie kobiety - Beatę oraz Agatę. Najpierw wspólnie będą uczyć się tańczyć, a następnie każda z pań będzie miała okazję spędzić z nim trochę czasu sam na sam.

Romantyczne spotkanie pozwoli odkryć nowe możliwości, zwłaszcza przed Robertem, który skonfrontował swoje oczekiwania z rzeczywistością. Wyznał Beacie, że chce mieć dzieci. Jak 49-latka na to zareaguje?

Wieczorem wszyscy wezmą udział w Ceremonii Chaosu. Każda z uczestniczek wykorzysta okazję, by dopiec rywalce i napisać, co o niej sądzi. Kobiety z dużą swobodą będą mówić sobie prawdę prosto w oczy. Która z nich najgorzej to zniesie?

"40 kontra 20". O czym jest program? Gdzie oglądać?

"40 kontra 20" to randkowy reality show, w którym to mężczyźni wiodą prym. 43-letni Robert i 24-letni Bartek rozdają miłosne karty, a piękne kobiety od 20. do 50. roku życia starają się o ich względy. Faworytki przystojnych singli mają możliwość zbudowania z nimi relacji. Jednocześnie to właśnie one są najbardziej narażone na krytykę. Zazdrość ze strony pozostałych uczestniczek często prowadzi do sporów i konfliktów.

Najważniejszymi momentami w programie są: Ceremonia Chaosu, przegrupowanie, a także eliminacja. Z tygodnia na tydzień pozostaje coraz mniej pań, a przez to rywalizacja staję się coraz ostrzejsza. W czy miłości liczy się to, ile mamy lat? Odpowiedź na to pytanie poznają widzowie "40 kontra 20".

Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Dłuższe odcinki niż w telewizji dostępne są także na Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak całuje Robert?

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości