Gwiazdy

Namiętny pocałunek w "40 kontra 20". Tom zrobił to po raz pierwszy

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tom "40 kontra 20"

W programie "40 kontra 20" zrobiło się bardzo gorąco. Tom od kilku dni czekał na moment, kiedy będzie mógł zbliżyć się do Amiry. Wreszcie mu się to udało. Czule ją pocałował i szczęśliwie dla niego - żadna z pozostałych kobiet tego nie widziała. Jak Amira zareagowała na tak odważny gest?

"40 kontra 20". Pocałunek Toma i Amiry

Tom zabrał Amirę na glamping, by sprawdzić, czy mieszkanki utrzymują porządek. Kiedy byli sam na sam, 44-latek przejął inicjatywę i skradł buziaka singielce. Amira była zaskoczona. - Może tak nie róbmy przy innych dziewczynach. To jest nasz sekrecik. Nikomu nie będę tego mówić, bo nie chcę być nielubiana. Ale było miło, bardzo - powiedziała.

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Piękna brunetka nie spodziewała się, że wpadła mu w oko. Sądziła, że w jego typie są blondynki. Mężczyzna dał jej kolejny dowód na to, że jest nią zainteresowany. Kiedy przenieśli się do willi, Tom znów pocałował Amirę. Tym razem bardziej czule i namiętnie.

Pocałunek Toma i Amiry Źródło: Player.pl

- Mam tylko jedną nadzieję, że to było szczere z jego strony i nie robił tego z innymi dziewczynami. On mnie bardzo onieśmiela, ale bardzo nie mogę się doczekać kolejnego razu - skomentowała zauroczona Amira.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości