TVN Warner Bros. Discovery wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jaka kwota zasiliła konto WOŚP?

Autor:
akw/adso/Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN24
WOŚP - naklejki

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierają zarówno zwykli ludzie jak i firmy. Wśród tych ostatnich jest również TVN Warner Bros. Discovery. Koncern zdecydował się przekazać WOŚP 300 tysięcy złotych. Czek Jurkowi Owsiakowi wręczyła Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN.

TVN Warner Bros. Discovery wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN, podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wręczyła Jurkowi Owsiakowi czek na 300 tysięcy złotych. - Cały TVN gra z tobą, Jurku. Jesteśmy razem od siedmiu lat. To jest nasz mały wkład, który chcieliśmy tobie przekazać, my z TVN-u, ale także wszyscy widzowie. Wszyscy nasi widzowie grają z tobą, wspierają cię. Dziękujemy, gramy razem do końca świata i jeden dzień dłużej - powiedziała Kieli, stojąc z Owsiakiem przy scenie w warszawskim sztabie Orkiestry.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚP
Agnieszka Woźniak-Starak wspiera WOŚPTVN
wideo 2/4

Warto dodać, że TVN Warner Bros. Discovery - podobnie, jak w poprzednich latach - jest telewizyjnym gospodarzem Orkiestry i partnerem. Przebieg finału można śledzić w TVN, TTV, TVN24, w serwisach TVN24 GO i player.pl, a także w portalu tvn24.pl.

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na co zbierane są pieniądze?

"Żyj zdrowo w zdrowym świecie" to hasło, które przyświeca 31. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze, które uda się zebrać, zostaną przeznaczone na walkę z sepsą i zakup specjalistycznego, nowoczesnego sprzętu diagnostycznego.

Warto dodać, że w tym roku WOŚP gra dla wszystkich, zarówno małych, jak i dużych pacjentów.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:akw/adso/Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: NurPhoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości