Gorące tematy

"Ród Smoka" - 5. odcinek serialu. Co się wydarzy? Kiedy premiera?

Gorące tematy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
HBO
Symbol smoka na plaży

Już wkrótce będzie można obejrzeć już 5. odcinek serialu "Ród Smoka", opartego na powieści R.R. Martina, "Ogień i Krew. Pieśń Lodu i Ognia". Rhaenyra będzie musiała podjąć ciężką decyzją. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Gdzie i kiedy go oglądać?

"Ród Smoka" - o czym jest 5. odcinek serialu

W 4. odcinku mogliśmy poznać głębiej bohaterów i zanurzyć się w królewskie intrygi. Wygląda na to, że i 5. odcinek będzie pełen akcji. Król zapowiada małżeństwo swojej następczyni, pierworodnej córki. Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku Rhaenyra wybierała swojego przyszłego męża, tak, jak zalecił jej ojciec. Niedoszła królowa ostrzega, że księżniczka zostanie wystawiona na próbę. Nie wiemy jednak, jaką. Zwiastun sugeruje, że królowa na tronie może pociągnąć za sobą wojnę.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Młoda królowa, wybranka Viserysa będzie musiała stanąć przed ciężkim zadaniem - wychowaniem młodego Aegona do rządzenia. W zwiastunie opublikowanym przez kanał HBO na portalu Youtube padają słowa, że król umrze. Chociaż nie wiemy, kto wymawia tę przepowiednię, to głos zdaje się należeć do królewskiego namiestnika - Otto Hightowera. To także jego głos nakazuje córce odpowiednie wychowanie królewskiego potomka.

Kiedy i gdzie oglądać 5. odcinek serialu "Ród Smoka"

5. odcinek serialu "Ród Smoka" będzie można obejrzeć 19 września 2022 roku na platformie HBO Max. Na kanale telewizji HBO odcinek będzie można obejrzeć o godzinie 3:00. 

Obejrzyj zwiastun 5. odcinka "Rodu Smoka":

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: HBO

Źródło zdjęcia głównego: Gari Garaialde / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości