Newsy

Ten filmik muszą zobaczyć wszyscy fani "Gry o tron"... i ciasteczek Oreo!

Newsy

Gra o tron z ciastek Oreo

Oczekiwania na finałowy sezon popularnej serii dłuży się wielu fanom, więc w sieci pojawia się coraz więcej informacji, ciekawostek i rzekomych przecieków na temat "Gry o tron". Ale nic nie przebije czołówki serialu zrobionej w całości z ciasteczek Oreo! Po prostu musicie to zobaczyć!

Premiera ósmego sezonu "Gry o tron" już niebawem, ale ten czas najbardziej niecierpliwego oczekiwania postanowił osłodzić fanom serialu producent ciastek Oreo. Firma w porozumieniu z twórcami serialu zrealizowała charakterystyczną czołówkę "Gry o tron" w wersji Oreo: wszystkie budowle i poruszające się elementy kultowej scenografii w tej czołówce wykonano z równie kultowych czekoladowych ciasteczek.

Zobacz: To on stworzył język Dothraków z "Gry o tron"

Żeby zbudować miasta Siedmiu Królestw, użyto ponad 2750 ciasteczek, a białe nadzienie Oreo imituje śnieg, bo jak wiemy - zima nadchodzi! Pomysłowe i słodkie intro do czekoladowej wersji Westeros jest w gruncie rzeczy... reklamą. To niecodzienny sposób promocji specjalnej edycji ciastek Oreo, dedykowanych fanom "Gry o tron". Ciastka będą zapakowane w specjalnie zaprojektowane saszetki, nawiązujące do estetyki świata Westeros, a zamiast swojego charakterystycznego wzoru będą mieć wybite herby konkurujących ze sobą rodów Siedmiu Królestw.

Produkcja trafi na ekrany już 15 kwietnia 2019 roku. Na razie nie wiadomo, czy ciasteczka inspirowane "Grą o tron" znajdą się również na półkach polskich sklepów.

Czytaj też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości