Gorące tematy

"Hotel Paradise 6". Monika przeżywa trudne chwile. Liczyła na wsparcie Grzegorza

Gorące tematy

Autor:
Daria
Pacańska
HP6. Monika
HP6. MonikaTVN
wideo 2/9

Na rajskiej wyspie jak zwykle jest gorąco. W 28. odcinku "Hotelu Paradise 6" niektórzy mieszkańcy nie są w stanie zapanować nad swoimi emocjami. Inni pielęgnują w odosobnieniu swoje uczucia. Gra w butelkę nie dla każdego okaże się przyjemnością.

Gorący pocałunek na rajskiej wyspie

W 28. odcinku "Hotelu Paradise 6" emocje sięgają zenitu. Są pary, które nie mogą oderwać od siebie rąk i ust. Grzegorz i Magda wydają się być niezwykle szczęśliwi, pozwolili sobie nawet na namiętny pocałunek.

- Nie zwalniamy tempa - podsumował to, co się miedzy nimi dzieje Grzegorz.

Cała sytuacja jest niezwykle trudna dla Mileny, która liczyła na szczerą rozmowę z Grzegorzem, z którym była wcześniej w parze. Czuła się urażona, bo jej były partner nie zważał na umowę, którą zawarli. Twierdzi, że sama chętnie wspiera innych uczestników, nie otrzymując tego samego w zamian.

Na rajskiej wyspie nie brakuje także czasu na zabawę. Tym razem mieszkańcy zagrają w butelkę. Nie dla każdego ta gra skończy się pomyślnie.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości