Holenderski artysta może mieć nawet 550 dzieci. Oszukał setki kobiet

Autor:
Oskar
Netkowski
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Jonathan Jacob Meijer co prawda nie prowadził wybitnie aktywnego życia seksualnego, ale doczekał się naprawdę sporego potomstwa. Artysta niezgodnie z prawem oddawał nasienie do wielu klinik płodności.

Jonathan Jacob Meijer "dawcą nasienia"

41-letni muzyk z Hagi zyskał światową sławę, ale nie ze względu na swoją twórczość. Oszustwa, których się dopuścił sprawiły, że jego przydomkiem stał się "seryjny dawca nasienia". Meijer w ostatnich latach współpracował z wieloma bankami spermy na całym świecie.

Dopiero w 2017 roku Holenderskie Towarzystwo Położnictwa i Ginekologii zorientowało się, że po oddaniu spermy w 10 klinikach, artysta był ojcem 102 dzieci w Holandii. Na tym jednak nie koniec, bo jego interesy szybko przybrały charakteru międzynarodowego.

Holenderski artysta ojcem ponad 500 dzieci

Jonathan Jacob Meijer niezbyt przejął się prawem obowiązującym w swoim kraju, które mówi jasno: dawca spermy nie może mieć więcej niż 25 dzieci. Co więcej, dozwolone jest, aby nasienie oddać tylko 12 kobietom.

Holender poczuł pieniądz i łamiąc prawo kręcił lukratywny biznes. Jego nasienie zaczęło podróżować po całym świecie, mnożąc jego potomstwo. Eksperci, którzy zajmują się jego sprawą, na tę chwilę doliczyli się, że może być on ojcem nawet 550 dzieci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Aleksandr Zubkov/Getty Images

Pozostałe wiadomości