Gorące tematy

Globalne wydanie znanego magazynu modowego: "Po raz pierwszy w 128-letniej historii". Tematem przewodnim - nadzieja

Gorące tematy

Aaron McCoy/Getty Images

"26 edycji, 19 języków, 30 pełnych nadziei wizji przyszłości". Magazyn Vogue łączy siły i wydaje specjalny, wrześniowy numer. To pierwsza taka globalna współpraca, a jej efekty zobaczymy już niebawem.

#VogueHope

Amerykańska firma medialna "Condé Nast" ogłosiła wydanie specjalnego wrześniowego numeru "Vogue Hope", który powstanie w wyniku globalnej współpracy wszystkich 26. edycji "Vogue'a". Po raz pierwszy w 128-letniej historii tytułu, wszystkie redakcje jednoczą się wokół jednego tematu - nadziei.

W akcji #VogueHope przedstawiamy tych, którzy z optymizmem patrzą w przyszłość i starają się zmienić świat na lepsze

- czytamy na Instagramie "Vogue Polska".

Polskie wydanie #VogueHope

Wszyscy potrzebujemy nadziei w naszym życiu, a obecnie jest nam ona potrzebna bardziej niż kiedykolwiek

- mówi Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue’a".

Dostępne przez sierpień i wrzesień, międzynarodowe edycje magazynu, opracowane pod hasłem "Nadzieja" mają jednoczyć miliony czytelników na świecie i przekazywać im pozytywną wizję tego, co nas czeka. W najnowszych wydaniach na całym świecie znajdziemy listy od gwiazd, projektantów, modeli i aktywistów, inspirującą modę oraz eseje na temat odpowiedzialności społecznej czy praw osób LGBTQ.

Z okazji rozpoczęcia projektu, każdy redaktor naczelny udostępnia zdjęcie ze swojego nowego wydania i opowiada nam, dlaczego daje mu ono nadzieję [...] Moja nadzieja dla naszego kraju – jak również naszej planety – tkwi w młodzieży, w cudownych młodych ludziach, których spotykam na co dzień i którzy pragną udowodnić, że wiedzą równie dobrze, jeśli nie lepiej od nas, co jest najlepsze

- mówi Filip Niedenthal, naczelny magazynu "Vogue Polska".

Wydania "Vogue Hope" będzie można kupić od sierpnia do połowy września.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości