Gorące tematy

Co dzieje się z psami Elżbiety II? "Muszą tęsknić za ukochanym właścicielem"

Gorące tematy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/Plejada.pl
Sarah Ferguson, Corgi

Po śmierci królowej Elżbiety II jej ukochane psy corgi trafiły w ręce nowych właścicieli. Zostali nimi książę Andrzej i Sarah Ferguson. Co dzieje się z pieskami? Księżna Yorku opublikowała urocze zdjęcie z pupilami.

Psy królowej Elżbiety II

Każdy fan brytyjskiej rodziny królewskiej wie, jak Elżbieta II uwielbiała psy rasy corgi. Ta rasa towarzyszyła jej w życiu od narodzin aż do śmierci. Od 2015 roku monarchini nie powiększała swojej hodowli, jednak rok temu otrzymała dwa szczeniaki od księcia Andrzeja.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Kilka miesięcy później jeden z psów zmarł, a książę podarował jej kolejnego pupila - suczkę Sandy. Co stało się z nimi po śmierci Elżbiety II? Sandy i Muick trafiły do księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Wiele osób zastanawia się, co słychać u zwierząt po odejściu ich ukochanej właścicielki.

Sarah Ferguson pokazała psy królowej

Jak się okazuje, zwierzęta mają się dobrze. Księżna Yorku, pokazała zdjęcie z pupilami na swoim Instagramie.

- Prezenty, które wciąż dają - napisała Sarah. Fotografia przedstawia Sandy i Muicka w objęciach uśmiechniętej członkini rodziny królewskiej. W komentarzach nie brakowało ciepłych słów w kierunku księżnej. 

- "Królowa byłaby przeszczęśliwa", "Uwielbiam, że masz te dwóch pięknych przyjaciół. Muszą tęsknić za ukochanym właścicielem", "Mam nadzieję, że mają się dobrze, dziękuję za podzielenie się z nami ich zdjęciem", "Jestem szczęśliwa, że są właśnie z tobą" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/ WPA Pool / Pool /

Pozostałe wiadomości