Gorące tematy

"Black Adam" - megahit kinowy już wkrótce w Playerze na życzenie

Gorące tematy

Źródło:
mat. prasowe
"Black Adam"

Już niebawem biblioteka Playera powiększy się o kolejny przebój kinowy od Warner Bros. Discovery. "Black Adam" trafi do serwisu zaledwie kilka tygodni po swojej premierze na wielkim ekranie. Szykuje się prawdziwa filmowa uczta.

"Black Adam" - filmowa nowość w Playerze na życzenie

Player nieustannie inwestuje w bibliotekę filmową. Już wkrótce jego kolekcja na życzenie powiększy się o kolejny przebój prosto z kina. Mowa o "Black Adamie", który na początku października trafił na duże ekrany. Teraz będzie miał swoją premierę na VOD.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

"Black Adam" będzie dostępny w ofercie Player na życzenie już od 5 grudnia.

"Black Adam" - scenariusz, obsada

"Black Adam" to pierwszy w historii wielkoekranowy film fabularny, który opowiada historię tego tytułowego bohatera z popularnego uniwersum komiksowego DC. Obraz wyreżyserował Jaume Collet-Serra ("Wyprawa do dżungli"). W roli głównej został obsadzony Dwayne Johnson. Oprócz niego w filmie występują Aldis Hodge ("Miasto na wzgórzu", "Pewnej nocy w Miami…") w roli Hawkmana, Noah Centineo ("Do wszystkich chłopców, których kochałam") w roli Atom Smashera, Sarah Shahi ("Sex/Life", "Godziny szczytu 3") w roli Adrianny, Marwan Kenzari ("Morderstwo w Orient Expresie", "Mumia") w roli Ishmaela, Quintessa Swindell ("Voyagers", "Trinkets") w roli Cyclone, Bodhi Sabongui ("A Million Little Things") w roli Amona i Pierce Brosnan (seria "Mamma Mia!" i filmy o Jamesie Bondzie) jako Dr Fate.

Collet-Serra wyreżyserował film na podstawie scenariusza i pomysłu Adama Sztykiela, Rory’ego Hainesa i Sohraba Noshirvaniego. W scenariuszu posłużono się postaciami stworzonymi przez DC. Postać Black Adama została stworzona przez Billa Parkera i C.C. Becka. Producentami filmu są Beau Flynn, Dwayne Johnson, Hiram Garcia i Dany Garcia, jak również Richard Brener, Walter Hamada, Dave Neustadter, Chris Pan, Eric McLeod, Geoff Johns i Scott Sheldon.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości