Wyjątkowe produkcje własne i znane hity, czyli Discovery+ w Playerze. "Dostęp do programów w wybranym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu"

discovery+ Player
Wyłączny dostęp do produkcji własnych Discovery oraz popularnych polskich i zagranicznych serii otrzymają użytkownicy Playera - łącznie 2 tys. godzin najlepszych programów. To kolekcja discovery+, która 8 grudnia rusza na platformie Player. Po raz pierwszy w historii programy Discovery będą dostępne na taką skalę w serwisie online na życzenie. O szczegółach opowiadali nam Martyna Wojciechowska, podróżniczka i dziennikarka oraz Bartłomiej Główczyński, dyrektor programowy player.pl.

Discovery+ na Playerze

Od 8 grudnia subskrybenci Playera będą mogli obejrzeć dotychczasowe odcinki swoich ulubionych serii Discovery. Oferta obejmie łącznie 2000 godzin treści, w tym produkcje własne pod marką discovery+ Originals , przygotowane specjalnie z myślą o widzach korzystających z platformy VOD. Biblioteka będzie stale wzbogacana o kolejne tytuły. Discovery+ znajdzie się w ofercie płatnej serwisu.

Programy dokumentalno-rozrywkowe w ofercie discovery+ zostały pogrupowane zgodnie z preferencjami widzów według ich ulubionych kategorii. Są to "Gorączka złota", "Dzika Alaska", "Przygoda i odkrywanie", "Lifestyle", "Kryminalne zagadki" i "Ciekawość". To intuicyjne i czytelne rozwiązanie ma ułatwiać poznawanie nowej i powiązanej tematycznie oferty.

- To są cudowne, edukacyjne programy, które pokazują świat, poszerzają nasze horyzont y, do oglądania których zachęcam. Mnóstwo ciekawych historii i inspiracji, to jest czas spędzany naprawdę mądrze - podkreśla Martyna Wojciechowska, podróżniczka i dziennikarka.

- Polska jest jednym z pierwszych krajów na świecie, gdzie tę kolekcję można oglądać - podkreśla Bartłomiej Główczyński, dyrektor programowy player.pl.

Discovery+ startuje w Polsce

Wprowadzenie programów z serwisu discovery+ na Playera jest elementem globalnej strategii firmy, która poszerza i integruje swoją ofertę cyfrową. Równolegle Discovery będzie nadal rozwijać istniejące kanały telewizyjne, inwestując w nowe propozycje programowe. Już na wiosnę stacje należące do TVN Grupa Discovery szykują aż kilkadziesiąt premierowych tytułów.

- Uruchomienie globalnej platformy streamingowej discovery+ jest dla nas krokiem milowym. Bardzo się cieszę, że Polska jest jednym z pierwszych rynków, na którym zaprezentujemy programy z tego serwisu. Po raz pierwszy tak szeroka biblioteka naszych produkcji będzie dostępna w formacie VOD. Polscy widzowie uzyskają dostęp do naszych unikalnych programów w wybranym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu - mówi Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA.

Jak dodaje, kolekcja discovery+ na Playerze wzbogaca też ofertę dystrybucyjną firmy.

- Mocno wierzymy, że odpowiada ona na nowe oczekiwania widzów, dając im przedsmak radości korzystania z obszernych zasobów treści i poszerza obszar współpracy z partnerami. Najlepszym tego przykładem są już podpisane partnerstwa ze Sky w Wielkiej Brytanii czy z Verizon w USA - podkreśla Katarzyna Kieli.

discovery+ Originals - nowe serie

W grudniu 2020 r. użytkownicy Playera będą mogli obejrzeć trzy nowe serie discovery+ Originals. Będą to dwie globalne produkcje "Estonia – katastrofa na morzu", "Największa tajemnica Mount Everest" oraz przygotowana specjalnie dla polskich widzów "Pasja na krawędzi" z Bartkiem Ostałowskim. Wkrótce w ofercie pojawią się kolejne tytuły.

"Estonia – katastrofa na morzu"

28 września 1994 r. prom M/S Estonia zatonął w drodze z Tallina do Sztokholmu. W najpoważniejszej katastrofie morskiej w powojennej Europie zginęły 852 osoby. Od chwili tragedii, 26 lat temu, zarówno ci, którzy przeżyli, jak i ci, którzy stracili bliskich, nie ustają w staraniach, by poznać przyczynę zatonięcia. W serialu dokumentalnym "Estonia – katastrofa na morzu" świadkowie zrelacjonują to tragiczne wydarzenie, a najnowsze podwodne odkrycia rzucą światło na nowe fakty w tej sprawie.

"Największa tajemnica Mount Everest"

Błąd historyków a może tylko legenda? Czy pierwszymi podróżnikami, którzy zdobyli Mount Everest, byli faktycznie Edmund Hillary i Tenzing Norgay w latach 50-tych XX wieku? Co, jeśli ktoś dotarł tam przed nimi? W nowym dokumencie "Największa tajemnica Mount Everest" grupa himalaistów pod wodzą Jake’a Nortona – uznanego odkrywcy, podróżnika i filmowca – spróbuje rozwiązać zagadkę George Mallory’ego i Andrew Irvine’a, którzy w 1924 r. zaginęli w trakcie wyprawy na najwyższy szczyt świata. Czy rzeczywiście udało im się dotrzeć na samą górę? A może przegrali walkę z naturą w trakcie podejścia? Odpowiedzi na te pytania może udzielić słynny zaginiony aparat Irvine’a, na którego poszukiwania wyruszą śmiałkowie pod kierownictwem Nortona.

"Pasja na krawędzi"

Bartek Ostałowski to jedna z legend polskiej motoryzacji. Znany drifter przez lata tworzył popularnego vloga, w którym testował wyjątkowe samochody i relacjonował najważniejsze imprezy sportowe. Rozmawiał z gwiazdami motoryzacji, przedstawicielami świata sportu, biznesu, a także zwykłymi ludźmi, którzy zarazili się motoryzacyjną pasją. Jego gośćmi byli już Krzysztof Hołowczyc i Richard Hammond. discovery+ zaprasza na nową odsłonę tej lubianej przez internautów produkcji. W premierowym sezonie widzowie poznają jeszcze lepsze samochody oraz kolejnych wyjątkowych gości. Na fotelu pasażera zasiądą m.in.: Radosław Majdan, Gabi Drzewiecka czy Mateusz Gessler.

discovery+ - oferta

W discovery+ znajdą się także inne popularne tytuły, m.in. "Gorączka Złota", "Złomowisko.PL", "Kamperem przez świat", "Ekstremalna Alaska", "Mikronacje", "Truckerki", "Operacja: LOT", "Nagi instynkt przetrwania: Elita", "Bimbrownicy", "Dr Pryszczylla", "Człowiek kontra niedźwiedź", seria "Ciężarówką przez…", "Bracia Collins biorą się do roboty", "Wiza na miłość", "Salon sukien ślubnych US", "Sześć razy córka", "Mój sąsiad morderca", "Pojedynki Eda Stafforda", "Gorączka złota: Parker na złotym szlaku", "Klan z Alaski", "Morze złota", "Suknie ślubne dla puszystych" oraz wiele innych.

discovery+ - gdzie oglądać

discovery+ w Polsce dostępny będzie w pakiecie Start VOD w Playerze.

discovery+ Player

Zobacz też:

Misie Fundacji TVN na miarę czasów - lekarz i dresy zamiast sukni

Podaruj Misia komuś, kogo kochasz i pomóż podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam"

Rusza akcja #TVN Pomagajmy sobie. Łączymy głodnych z walczącymi o przetrwanie restauracjami

Autor: Luiza Bebłot

podziel się:

Pozostałe wiadomości