Materiał promocyjny

Najgorętszy trend wśród psiarzy. Czym jest ubranie "matchy-matchy"?

Twój pupil modnie i wygodnie na wiosnę
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak ubrać się modnie wiosną, gdy za oknem raz słońce - a raz deszcz, a podczas spaceru towarzyszy nam nasz pupil? O najgorętszych trendach na tegoroczną wiosnę oraz charytatywnej inicjatywie związanej z psiakami mówiła reporterowi Piotrowi Wojtasikowi w kawiarence Dzień Dobry TVN stylistka marki TATUUM - Kinga Wróbel. Ekspertce towarzyszyły modelki: Kamila, Ola oraz czworonogi: Lucky i Lari.

Najgorętszy trend wiosny - "matchy-matchy"

Wiosenna garderoba powinna być przede wszystkim praktyczna, czyli taka, która sprawdzi się w zmiennych warunkach polskiej aury. Wygodę przyjemnie jest połączyć z estetyką - w tym roku wraz z cieplejszymi dniami powraca moda na żywe kolory: zieleń, róż, beże i granaty. Jednak najciekawszym trendem, który pojawi się w nadchodzącym sezonie, jest "matchy-matchy", czyli odzieżowe dopasowanie nie tylko do naszego partnera, czy przyjaciółki, ale i ukochanego pupila. - Ten trend to dopasowanie względem kolorystycznym bądź pod kątem wzorów. W przypadku tej kolekcji to nie jest to wariant gdy to jest dla niej lub dla niego a dla miłośników psów. [...] Sweterek lub bluza dla pieska i odpowiednik ich oczywiście - dla kobiet - tłumaczyła stylistka TATUUM - Kinga Wróbel.

Jak podkreślić więź z pupilem?

Bliźniacze ubranka dla psów i ich opiekunów to nie tylko dowcipny trend. Zmienna pogoda i niskie temperatury potrafią być dotkliwe dla zwierzaków, które są nieprzyzwyczajone do zimna. Poza praktycznymi aspektami podobne kolory i printy na tego typu odzieży podkreślają nasz styl i wyjątkową więź z psiakiem. Marka TATUUM chce tą psią kolekcją szczególnie zaznaczyć, jak istotne są więzi i emocje, o które powinniśmy dbać każdego dnia. Dlatego marka zaangażowała się we współpracę z ze Stowarzyszeniem Zwierzęta Ludziom, która przygotowuje zwierzaki do niesienia terapeutycznej pomocy. - Dochód ze sprzedaży ubranek zostanie przeznaczony na wsparcie tej fundacji oraz wszelkich działań związanych ze szkolenie wolontariuszy zajmujących się dogoterapią - [...] Dogoterapia to sposób spędzenia czasu z przyjacielem na czterech łapach. Dzięki czemu rozładowujemy stres i napięcie. [...] To niekwestionowany sposób na poprawę naszego samopoczucia - tłumaczyła stylistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Materiał promocyjny
podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości