Zwierzęta

Podaruj zwierzakom miłość. Gucio, Maja, Putka i Klejnotka czekają na adopcję

Zwierzęta

Aktualizacja:
Klejnotka

Walentynki to czas celebrowania uczuć, a ty czujesz w sercu pustkę? Być może to idealny czas na wypełnienie jej miłością do zwierzaków. Jest wiele czworonogów oczekujących na adopcje, my dziś przedstawiamy dwa koty i dwa psy ze schroniska w Celestynowie koło Warszawy.

Kocia miłość

Gucio i Maja to dwa kociaki w wieku 6 miesięcy. Spokojne, kochane i bardzo chętne na przytulanie! Futrzaki poszukują domu, a że kocia para jest nierozłączna, to do adopcji pójdzie tylko w dwupaku. Podaruj im dom, a oddadzą Ci bezwarunkową miłość! Już 17 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kota. Może warto świętować ten dzień z Guciem i Mają?

Gucio i Maja

"Do serca przytul psa" - Klejnotka do adopcji

Klejnotka źle znosi schroniskową rzeczywistość... Wszędzie zimno, mokro, głośno. To nie jest miejsce dla kruszynki z krótkim futerkiem. Życie za kratami sprawia jej ogromny ból. Trzyletnia psinka potrzebuje kontaktu, troski i miłości. Suczka jest wpatrzona w ludzi jak w obraz. Jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana, a jedyne czego jej brakuje to kochającego domu. Ten kto ją przygarnie, okaże się ogromnym szczęściarzem!

Klejnotka

Putka - jest gotowa oddać całe swoje serduszko

Putka to roczna kruszynka, która została odebrana podczas interwencji z dramatycznych warunków. Tak bardzo chce być zauważona i pokochana, że wpadłaby w ramiona pierwszej napotkanej osobie. Jest mała - waży ok 7 kg, także nie zajmie dużo miejsca. Putka idealnie zgra się z dziećmi, innymi psami, a może nawet i kotami!

Putka

Putka

Już dziś w Dzień Dobry TVN poruszymy temat „Jak zaprzyjaźnić różne zwierzęta”. A tymczasem zainteresowanych adopcją prosimy o pobranie ankiety przedadopcyjnej ze strony www.celestynow.toz.pl i odesłanie wypełnionej na adres e-mail: adopcje@celestynow.toz.pl. W sprawie adopcji można również dzwonić pod numer: 570820411.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości