Gwiazdy

Wnuk Katarzyny Grocholi w "Na Wspólnej". "Jest bardzo zdolny, oczywiście po matce!"

Gwiazdy

Wnuk Katarzyny Grocholi w "Na Wspólnej". "Jest bardzo zdolny, oczywiście po matce!"

Katarzyna Grochola razem z Mateuszem Hładkim wybrała się na spacer po Warszawie - tuż obok popularnego miejsca, jakim jest park fontann. Powodem spotkania było wydanie przez Grocholę nowej książki "Zranić marionetkę", ale i... rozmowa o jej wnuku Antonim, który już zagrał w serialu "Na Wspólnej"!

  • Nowa książka Katarzyny Grocholi "Zranić marionetkę" - dlaczego kryminał?
  • "Zranić marionetkę" - o czym jest książka?
  • Wnuk Grocholi w "Na Wspólnej" - kogo zagrał?


Więcej: Nie łączy ich nic... poza miłością! Katarzyna Grochola z MĘŻEM!!! - Stanisławem Bartosikiem [GALERIA]


Katarzyna Grochola opowiedziała w Dzień Dobry TVN, o czym opowiada jej książka "Zranić marionetkę". Jej nowa pozycja to kryminał.

Akcja mojej książki dzieje się w Warszawie. Książka zaczyna się od sceny zabójstwa. A przed sceną zabójstwa, dochodzi do okaleczania części ciała, o których nie mówimy w porannym programie - zażartowała Katarzyna Grochola.
Bohaterami książki są Natan i Weronika. Czy coś ich połączy? Niestety nie mogę tego zdradzić, ale bardzo cieszę się, że napisałam kryminał - powiedziała Grochola.

Wnuk Grocholi w "Na Wspólnej"

Przy okazji spotkania z Katarzyną Grocholą, Mateusz Hładki zapytał pisarkę o debiut jej wnuka Antoniego Szelągowskiego "Na Wspólnej". Antoni wcielił się w postać swojego rówieśnika, kolegę dotychczasowych młodych bohaterów:

Antoni chodził kiedyś do szkoły muzycznej, a potem został zapisany do Akademii Musicalowej (...) Po kim taki zdolny? Oczywiście, po matce - powiedziała Katarzyna Grochola.

Antoni to pierwsze dziecko Doroty Szelągowskiej, urodził się w 2001 roku. Przypomnijmy, że w 2018 prezenterka została ponownie mamą - na świat przyszła jej córeczka Wanda.

"Zranić marionetkę" - o czym jest nowa książka Katarzyny Grocholi?

Warszawa, tu i teraz. W luksusowym apartamencie odnalezione zostaje ciało znanego biznesmena. Po oględzinach miejsca zdarzenia policja ogłasza, iż było to samobójstwo. Gdy jednak wkrótce dochodzi do kolejnych tajemniczych zgonów, śledczy muszą wziąć pod uwagę, że za wszystkim może stać morderca.

Sprawę prowadzi Natan, doświadczony policjant, jeden z ostatnich mężczyzn z zasadami, i przydzielona mu przez policyjną „górę” młoda antropolożka Weronika, pisząca pracę doktorską na temat samobójstw. Obydwoje zmagają się z demonami przeszłości, a nowe śledztwo zaprowadzi ich w rejony, których nawet nie byliby w stanie sobie wyobrazić.

Czy w plątaninie coraz bardziej przerażających zdarzeń Natanowi i Weronice uda się odkryć prawdę?

Katarzyna Grochola po raz pierwszy w swej karierze zostaje autorką kryminału i od razu osiąga w nim mistrzostwo. Zranić marionetkę to porywająca i wielopoziomowa opowieść o dobru i złu, o nienawiści i miłości, a także o tym, jak trudno czasem jedno odróżnić od drugiego. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych w subtelnym opisywaniu i odsłanianiu ludzkich sekretów.

Co sądzisz o tym artykule?
7
2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0