Newsy

Zielona Góra: nauczyciel podejrzany o kontakty płciowe z 14-letnią uczennicą

szkoła, lekcja

Klaus Vedfelt/Getty Images

Newsy

Zielona Góra: nauczyciel podejrzany o kontakty płciowe z 14-letnią uczennicą

szkoła, lekcja

Klaus Vedfelt/Getty Images

Do 12 lat więzienia grozi nauczycielowi jednej z zielonogórskich szkół podstawowych, któremu prokurator zarzucił kontakty płciowe z 14-letnią uczennicą. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące – poinformował w środę rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Zbigniew Fąfera.

Jarosław T. - nauczyciel z Zielonej Góry tymczasowo aresztowany

58-letni Jarosław T. usłyszał zarzut obcowania płciowego z małoletnią poniżej 15 roku życia (art. 200 § 1 kk). Z uwagi na charakter sprawy prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie, a sąd się do niego przychylił

 – powiedział prokurator Fąfera.

Dodał, że charakter sprawy oraz dobro małoletniej obliguje prokuraturę do ograniczenia zakresu przekazywanych opinii publicznej informacji dotyczących szczegółowych ustaleń śledztwa.

Związek nauczyciela i 14-letniej uczennicy odkryła matka dziewczynki

Związek nastolatki z podejrzanym odkryła jej matka, która zawiadomiła o tym prokuraturę. W sprawie zostało wszczęte postępowanie, którego efektem są zarzuty i areszt dla 58-latka. Trafił on do niego na początku lipca br.

Zobacz również: 

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Noworodek skatowany na śmierć przez własnego ojca. "Są osoby, które nigdy nie powinny mieć dzieci"

Zobacz także:

Źródło: newslubuski.pl/Marcin Rynkiewicz/PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
64
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
01.09.2020
Hanna
Pewnie katolik, prawda?