Gorące tematy

Zbierają pieniądze na remont spalonego mieszkania kolegi. Też możesz wspomóc zbiórkę

Gorące tematy

Zbierają pieniądze na remont spalonego mieszkania kolegi. Też możesz wspomóc zbiórkę

Jeden z uczniów warszawskiego liceum, chciał rzucić szkołę, by móc zająć się remontem swojego spalonego mieszkania. Gdy koledzy dowiedzieli się jak wygląda sytuacja, że rodziny chłopca nie stać na remont, postanowili pomóc i zorganizowali zbiórkę, żeby chłopak nie musiał rezygnować ze szkoły.

Strona zbiórki: https://pomagam.pl/lgrtsvcj >>>

Co udało się już osiągnąć?

Udało się zebrać ubrania dla rodziny. Rozgłaszaliśmy tę sprawę najbardziej jak mogliśmy, cała szkoła została poinformowana. Udało się też zebrać część pieniędzy.

Marcin Sawicki:

Nie może być tak, żeby młody człowiek w XXI wieku musiał rzucić szkołę i zacząć pracować, żeby zebrać pieniądze na remont mieszkania!

Wzruszająca historia młodego człowieka

Marcin Prokop:

Chcemy Państwu opowiedzieć o fajnym facecie, o prawdziwym mężczyźnie, który chciał zrobić to, co w takiej sytuacji prawdziwy facet zrobić powinien! Na szczęście nie musiał.

Dorota Wellman:

Historia jest taka, że trafia prosto w serce.

Marcin Sawicki:

Historia jest wzruszająca. Młody człowiek, uczeń tego liceum, chciał rzucić szkołę po to, żeby zacząć remontować swoje spalone mieszkanie - jego rodziny nie stać na remont. Kiedy koledzy, koleżanki ich rodzice i nauczyciele zorientowali się, że tak wygląda sytuacja, powiedzieli wszyscy razem: NIE!
Co sądzisz o tym artykule?
58
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0