Gwiazdy

Słoneczna Italia w środku zimy, czyli Jarek Wist z przebojem "Ciao amore ciao"

Gwiazdy

Słoneczna Italia w środku zimy, czyli Jarek Wist z przebojem "Ciao amore ciao"

Jarek Wist zabrał nas do ciepłej i pełnej słońca Italii, śpiewając włoski hit "Ciao amore ciao”. Piosenka  pochodzi z jego najnowszego albumu "Dolce VitaM". Zarówno utwór, jak i promujący go teledysk napawają potrzebnym wszystkim optymizmem. Zobaczcie, jak zabrzmiał na naszej scenie.

Jarek Wist – kim jest?

Jarek Wist to wokalista, autor piosenek oraz kompozytor, który od kilku lat obecny jest na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej. Niewątpliwym sukcesem artysty był projekt "Swinging with Sinatra". Przed pandemią Jarek zagrał kilkadziesiąt koncertów z kultowymi piosenki Sinatry. Na naszej scenie zaśpiewał utwór pochodzący z nowej płyty "Dolce VitaM".

Album "Dolce VitaM"

Jarek Wist na początku zeszłego roku przedstawił światu swoje nowe działo – album "Dolce VitaM". Artysta, podążając za głosem serca, zagwarantował słuchaczom muzyczną podróż do lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Co więcej, w utworach oddał także barwną melodię słonecznej Italii. Projekt ten przedstawia zarówno popularne utwory muzyki włoskiej z czasów Dolce Vita, jak i mniej znane piosenki niegdyś śpiewane przez Luigiego Tenco.

Na krążku usłyszeć możemy znanych muzyków, m.in. Bartosza Staszkiewicza, Macieja Matysiaka, Kacpra Stolarczyka i Tomasza Waldowskiego.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Dawid Podsiadło odwiedzi cię w domu, jeśli wygrasz jego aukcję. Szalony pomysł muzyka na rzecz WOŚP

Kasia Cerekwicka o nowej płycie i pasji, na którą znalazła czas po 30-tce. "To było moje marzenie jeszcze przed muzyką"

Paweł Tur - artysta, któremu muzyka gra w sercu od najmłodszych lat

Co sądzisz o tym artykule?
50
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0