Gwiazdy

Scena DDTVN: Piotr Lato - "Just yesterdays"

Gwiazdy

Scena DDTVN: Piotr Lato - "Just yesterdays"

Uczestnik pierwszej edycji programu „Big Brother” już niedługo wyda debiutancką płytę. Co robił przez te wszystkie lata, opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. 

Piotr Lato po 18 latach doczekał się debiutanckiej płyty. Były uczestnik „Big Brothera” zaśpiewał na scenie Dzień Dobry TVN i zapowiedział nadchodzący krążek.

Ciężka droga do sukcesu

Były uczestnik „Big Brothera” przez wiele lat próbował swoich sił w branży muzycznej. Do tej pory Piotr pisał teksty do szuflady i koncertował z innymi muzykami. Od trzech lat intensywnie zaczął ćwiczyć i postanowił nagrać płytę.

Niestety muzyk zmuszony był do prywatnego finansowania wydatków związanych z produkcją krążka, dlatego też poprosił o wsparcie społeczeństwo. Obecnie Piotr jest już po nagraniach piosenek i rozpoczął etap produkcji płyty.

Akcja crowdfundingowa

Ze względu na brak funduszy, pasjonat muzyki starał się uzyskać potrzebne pieniądze w projekcie crowdfundingowym. Aktualnie udało mu się zebrać 21 tysięcy złotych.  Co z pieniędzmi planuje zrobić artysta? Fundusze zostaną przeznaczone na zmiksowanie, zmasterowanie i zaprojektowanie książeczki nadchodzącej płyty.

Jaka będzie jego debiutancka muzyka?

Płyta nie ma jeszcze tytułu. Jak zdradził muzyk, piosenki będzie można usłyszeć zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Według Piotra jest to album z muzyką pustynną, pełną półmroku, tajemnicy i kurzu – pełną wrażeń i inspiracji zbieranych przez te wszystkie lata.

Niestety płyta na razie nie wyjdzie w wersji krążka. Wszystkich piosenek będzie można posłuchać na stronie internetowej.

Podczas programu Piotr Lato zaprezentował widzom najnowszą piosenkę „Just yesterdays”.

Zobacz też:

Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor pokazała teledysk do piosenki „Superhero”

JOY Influencer Roku 2019. Jak gwiazdy show-biznesu prezentowały się na czerwonym dywanie? [ZWYCIĘZCY]

Scena DDTVN: Karolina Czarnecka - "Módl się za nami"

Co sądzisz o tym artykule?
51
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0