Gwiazdy

Ronnie Ferrari oświadczył się ukochanej. "Decyzja została podjęta na spotkaniu służbowym w galerii handlowej"

Gwiazdy

Ronnie Ferrari oświadczył się ukochanej. "Decyzja została podjęta na spotkaniu służbowym w galerii handlowej"

Hubert Kacperski, czyli Ronnie Ferrari zdecydował się na odważny krok w swoim życiu. Poprosił swoją partnerkę o rękę. Jak wyglądały zaręczyny? O emocjach, które towarzyszyły parze tego dnia, opowiedział Hubert oraz jego wybranka Zuzanna.

Jak wyglądały zaręczyny?

Hubert przyznał, że decyzja o zaręczynach była spontanicznym pomysłem. Mężczyzna, będąc na spotkaniu służbowym w galerii handlowej, poczuł, że musi podjąć odpowiednie kroki. Zuzanna, z którą jest już ponad 3 lata, jest miłością jego życia. Jak przyznał, zawsze może na niej polegać, nigdy go nie zawiodła i zawsze była, kiedy jej potrzebował. Hubert wraz ze znajomymi wybrał się do sklepu i kupił piękny pierścionek.

Decyzja została podjęta na spotkaniu służbowym w galerii handlowej. Po prostu pomyślałem sobie, że muszę coś zrobić z tym wszystkim, muszę to ruszyć i albo sobie powiedzieć, że jestem na to gotów, albo nie

– powiedział.

Po powrocie do domu Hubert wręczył swojej dziewczynie bukiet kwiatów, a następnie ukląkł i zapytał, czy zostanie jego żoną. Zdziwiona, ale jednocześnie szczęśliwa Zuzanna odpowiedziała stanowcze tak.

Ja się kompletnie tego nie spodziewałam. Wiedziałam, że jest na spotkaniu, że zaraz ma wrócić do domu. Robię kolację, w dresach, włosy w kok. Nagle on podchodzi z kwiatami, zaczął mówić, że jestem wspaniała, potem uklęknął. Byłam w szoku, ale powiedziałam - tak, nie wyobrażam sobie życia bez Huberta

 – powiedziała Zuzanna.

Zły rozmiar pierścionka

Podczas zaręczyn nie obyło się bez małej wpadki. Pierścionek w kolorze różowego złota, który Hubert podarował ukochanej, okazał się o trzy rozmiary za duży. Następnego dnia para wróciła do centrum handlowego, by wymienić prezent. Niestety w wyniku pandemii sklepy zostały zamknięte, a właściwy pierścionek Zuzanna otrzymała dwa miesiące później.

Pierścionek był za duży o 3 rozmiary. Następnego dnia pojechaliśmy do centrum handlowego wymienić go na większy rozmiar. Wtedy pojawiły się wszystkie restrykcje, zamknięte centra handlowe

- powiedziała Zuzanna.

Zaręczyny i co dalej? Zuzanna przyznała, że ślub ma zaplanowany od dziecka. Para postanowiła, że przygotowania rozpocznie, gdy tylko zakończony zostanie remont mieszkania.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player. 

Zobacz także:

Kinga Korta. Jak macierzyństwo odmieniło jej hollywoodzkie życie? "Jestem typową niedźwiedzią mamą"

Samobójstwo 12-latki. Miała być prześladowana na tle orientacji seksualnej

Odkurzacz naprowadził policję na trop seryjnego złodzieja

Co sądzisz o tym artykule?
79
31
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
02.10.2020
Konstancja
Mój facet oświadczył się mi jak byliśmy w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. Tam spędzaliśmy moje urodziny. Mocno byłam zaskoczona jak on uklęknął i wyjął pierścionek. Zgodziłam się. Mam dobre wspomnienia z tamtego dnia. Zaręczyny były oryginalne.