Gwiazdy

Robert Biedroń przefarbował włosy na czerwono. Wszystko za sprawą Anji Rubik 

Gwiazdy

Robert Biedroń przefarbował włosy na czerwono. Wszystko za sprawą Anji Rubik 

Anja Rubik od lat wspiera kobiety i walczy o to, aby w Polsce edukacja seksualna traktowana była poważnie. Tym razem modelka wraz ze swoją fundacją SEXED.pl wystartowała z akcją "Na co Cię stać?".  Pierwszą osobą, która wzięła udział w tym przedsięwzięciu, był Robert Biedroń. 

 "Na co Cię stać?" - akcja Anji Rubik

Anja Rubik walczy o rzetelną edukację seksualną w Polsce. Modelka i jej nowy challenge podbijają Internet. Inicjatywa "Na co Cię stać?" to akcja, w ramach której zbierane są fundusze na cele statutowe fundacji SEXEDpl. O co chodzi?

Co dwa tygodnie przedstawiciele akcji zapraszają osoby znane ze świata kultury, show-biznesu, mediów oraz polityki i proponują podjęcie wyzwania. Za zgodą gościa rusza zbiórka pieniędzy. Po uzyskaniu ustalonej kwoty gwiazda zobowiązana jest publicznie wywiązać się z wymyślonego zadania.

- Ania Rubik i jej challenge podbija Internet. Fundacja Anji Rubik SEXEDpl ma naprawdę szczytny, fajny moim zdaniem, bardzo potrzebny cel. Promowanie edukacji seksualnej w Polsce – powiedziała Sandra Hajduk.

Robert Biedroń przefarbował włosy na czerwono

Pierwszą osobą, która zgodziła się podjąć wyzwanie, był Robert Biedroń. Założenia były jasne -  jeżeli podczas zbiórki pieniędzy suma przekroczy 10 tysięcy złotych, polityk zmieni kolor włosów na czerwony. Kwotę udało się uzbierać, a Biedroń pokazał w sieci zdjęcia, na których występuje w nowej odsłonie.

Robert Biedroń chciał pokazać, że stać go na to, żeby totalnie zmienić kolor włosów. Mimo tego, że jest eurodeputowanym, więc nie jest to wcale takie oczywiste, żeby z fryzurą zaszaleć

- podkreśliła Sandra.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Anja Rubik: "Edukacja seksualna to nie kamasutra"

Edukacja seksualna według Anji Rubik. Modelka pisze podręcznik

Edukacja seksualna. Licealiści chcą uczyć rówieśników

Co sądzisz o tym artykule?
63
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0