Robert Biedroń

  Anja Rubik od lat wspiera kobiety i walczy o to, aby w Polsce edukacja seksualna traktowana była poważnie. Tym razem modelka wraz ze swoją fundacją SEXED.pl wystartowała z akcją "Na co Cię stać?". Pierwszą osobą, która wzięła udział w tym przedsięwzięciu, był Robert Biedroń.

  Jak powstaje akcja viralowa z udziałem gwiazd? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek na podstawie kampanii "Wolę wiedzieć". Akcja ma edukować w słusznej sprawie. Jakiej? W projekt zaangażował się sam Robert Biedroń. Co go ku temu skłoniło? Oprócz prezydenta Słupska w kampanii wzięło udział wiele innych polskich gwiazd. Jak wpływ na kampanie społeczne mają osoby popularne? Jak zachęcają swoich fanów do udziału w tego typu akcjach?

  Dobra flora bakteryjna jelit przekłada się na cały nasz organizm. To od niej zależy nasza odporność oraz samopoczucie. Dobrą florę bakteryjną pomagają nam budować kiszonki. Powstają one w wyniku naturalnej fermentacji, kiedy wydziela się kwas mlekowy. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dietetyk Justyna Markowska, która zdradziła, że kiszenie wydobywa z warzyw to, co najlepsze. Co to znaczy? I co możemy kisić?

  Prezydent Słupska Robert Biedroń postanowił przybliżyć dzieciom podstawowe pojęcia związane z państwem i demokracją obywatelską. Dlaczego się za to zabrał? Polityka gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Robert Biedroń jest posiadaczem kilkuset figur przedstawiających Matkę Boską. Kolekcjonuje je od wielu lat. Co fascynuje ateistę w kulcie maryjnym? O tym, co reprezentuje sobą wizerunek Matki Boskiej w religii i w kulturze popularnej, rozmawialiśmy z prezydentem Słupska oraz z ks. Przemysławem Krawcem.

  Anja Rubik spotkała się z uczniami słupskiej odzieżówki, by porozmawiać o modzie i zawodach z nią związanych. Ale ubrania to nie jedyny temat, który znalazł się na wokandzie. Razem z prezydentem miasta Robertem Biedroniem rozmawiali z młodymi ludźmi o przemocy wobec kobiet. Jakie przeżycia skłoniły Biedronia do udziału w takich dyskusjach?

  O edukacji seksualnej w Polsce, przemocy wobec kobiet, tematach tabu i kampanii #Sexedpl rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Anją Rubik i Robertem Biedroniem. Czy ministerstwo edukacji włączy się w społeczną akcję modelki?

  W Słupsku zamówili stu Mikołajów. Ze względu na brak śniegu nie mogli dotrzeć saniami. Czym zatem przybyli do miasta? Z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem rozmawiał prezenter pogody Bartek Jędrzejak.

  Prezydent miasta Słupsk Robert Biedroń nie ukrywa, że uwielbia udzielać ślubów. Młode pary ustawiające się w kolejce do ślubu u Biedronia również nie ukrywają, że "Pan Prezydent jest zawsze ozdobą każdej uroczystości". Na czym polega magia słupskiego Urzędu Stanu Cywilnego? I dlaczego ludzie są gotowi na to, by czekać pół roku i przejechać nawet 650 kilometrów tylko po to, by jeden z najważniejszych dni w życiu spędzić właśnie w Słupsku?

  Kiedy jedni ścinają drzewa na potęgę, prezydent Słupska Robert Biedroń organizuje akcję sadzenia drzew. Ile drzew mają zamiar posadzić mieszkańcy miasta? Do Słupska pojechał prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak, aby pomóc w sadzeniu.

  Jest jednym z bardziej rozpoznawalnych i aktywnych polityków w Polsce. Realizuje się jako prezydent Słupska, dostaje też propozycje by kandydować na stanowisko prezydenta Warszawy, a nawet by wziąć udział w krajowych wyborach prezydenckich w roku 2020! W autobiograficznej książce "Pod Prąd" opowiada m.in. o trudnych relacjach z rodzicami i o tym, czy warto było iść drogą, którą sobie wytyczył.

  Media społecznościowe szturmem zdobywa wyzwanie, które ma na celu uświadomienie użytkownikom tragiczną sytuację pszczół. Na czym polega #pszczelendż, czy nasi goście Joanna Krupa i Robert Biedroń sprostali wyzwaniu? O sposobach na ratowane pszczół opowiedział, w studiu Dzień Dobry TVN , Robert Cyglicki z Greenpeace Polska.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: Grzegorz Ciechowski oczami dzieci - Bruna i Heleny. Następnie: wyzwanie, „Pszczółka Maja” i siła przyjaźni, czyli Joanna Krupa, Robert Biedroń i ich „pszczelendż”. W programie także Patricia Kazadi ciągle w ruchu, a Filip Chajzer na ulicach Warszawy w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: „Kim jest bogaty?”. Zaczynamy o 8.00. Na program zapraszają: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Łukasz Długowski udowadnia, że wcale nie potrzeba nam aż dwóch tygodni urlopu, by dobrze wypocząć. Tym razem na mikrowyprawę zaprosił prezydenta Słupska Roberta Biedronia. Panowie wybrali się na spływ kajakowy w centrum miasta, ale nie tylko. Czy Robertowi spodobała się taka forma wypoczynku?

  Sebastian Karpiel-Bułecka świętuje 40. urodziny. Na swoje urodziny przyjechał w rodzinne strony, a dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska skorzystała z okazji i wspólnie z zespołem przygotowała dla niego muzyczną niespodziankę. Czy okrągłe, 40. urodziny, skłaniają go do refleksji i podsumowań? Co udało mu się w życiu i, co jest jego największym sukcesem?

  Dziś w kuchni Dzień Dobry TVN rządzili: Magda Gessler i Robert Biedroń. Wspólnie przygotowali dania w, których główne role grały: bób, hummus i włoszczyzna! Smacznego.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: 30 lat w Hollywood i role u boku m.in. Kevina Costnera czy Gary Oldmana - Beata Poźniak o tym, jak trafiła do Los Angeles. Oprócz tego: Filip Chajzer - czy zdjęcie to jedyne miejsce, gdzie rodzina dobrze wygląda? Następnie: "smakowite kąski" - o dziecięcym gotowaniu Magda Gessler i Mateusz Gessler, a o swoim ulubionym menu - Robert Biedroń. Zaczynamy o 8.30.

  Modelka i prezydent Słupska poznali się niedawno, ale od razu między nimi zaiskrzyło. Joanna Krupa i Robert Biedroń mają wspólną pasję. Czy zatem będzie z tego coś więcej niż wakacyjna znajomość?

  W najbliższą sobotę w Dzień Dobry Wakacje: Tomasz Kot opowie o kolejnej roli, której oddał kawałek serca. Dowiemy się, co połączyło Joannę Krupę i Roberta Biedronia. Odwiedzi nas także Andrzej Bargiel. To on w lipcu tego roku zjechał na nartach z Broad Peak! Z kolei Edyta Olszówka i Cezary Pazura opowiedzą o tym, co tak naprawdę ważne jest w związku. Zapraszamy od 8:30!

  W najbliższą sobotę naszymi gośćmi będą: Joanna Krupa i Robert Biedroń. Modelka i prezydent Słupska poznali się niedawno, ale od razu między nimi zaiskrzyło. Co ich połączyło? I co wynikło z ich spotkania? Zapraszamy przed telewizory, startujmy punktualnie o 8.30!

  Słupski ratusz odwiedzają nie tylko mieszkańcy miasta, ale również ich czworonożni przyjaciele. W gabinecie prezydenta Słupska zaroiło się od psiaków, czego świadkiem był dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Los zwierząt jest prezydentowi miasta bardzo bliski. Robert Biedroń odmówił zgody na wynajęcie miejskiego terenu Cyrkowi Arena. Dlaczego? Jaki będzie fianł sprawy? Czy zakończy się w sądzie?

  Iwona Węgrowska twierdzi, że jest szaleńczo zakochana i znalazła miłość swojego życia. Za kilka miesięcy zostanie mamą. Na jaki dzień ma wyznaczony termin porodu? Jaką płeć będzie miało dziecko? Pomimo ciąży zaangażowała się we wspólną akcję charytatywną z Robertem Biedroniem. Jaką? Od ilu lat się znają? Co ich łączy? Za co Iwona ceni Roberta?

  Minęły już dwa miesiące prezydentury Roberta Biedronia. Postanowiliśmy sprawdzić jak radzi sobie na tym stanowisku i jak oceniają go mieszkańcy. Czy nadal porusza się po mieście rowerem i komunikacją miejską? Jakie plany na Walentynki ma prezydent Słupska?

  Jutro od rana bawimy się z Dzień Dobry TVN! A w programie: niezwykła przyjaźń Kazika z Zacierem - kto kogo sprowadza na złą drogę? Człowiek, który zamieszał w Internecie - Sylwester Wardęga z nami świętuje swoje urodziny i imieniny. Pojedziemy także do Słupska i sprawdzimy, jak Magda Gessler przyprawia bigos Robertowi Biedroniowi. A w naszym studiu piękne barmanki, gorące rytmy i sylwestrowe koktajle. Zapraszamy już od 8.00! Sylwestrowy program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Wybory na Prezydenta Słupska wygrał zdeklarowany homoseksualista Robert Biedroń. Czy to oznacza, że Polacy zrobili się bardziej tolerancyjni dla gejów? Postanowił to sprawdzić dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Jak zwykle w niekonwencjonalny sposób.

  Dieta to 70 procent sukcesu. Pozostałe 30 - to ćwiczenia. Napinają plecy, rozciągają gumę, udeptują i podnoszą giętkie jeżyki. Cała tajemnica ćwiczeń tkwi w ich sposobie wykonywania. Ryszard Rembiszewski i Robert Biedroń dobrowolnie poddali się torturom Jacka Bilczyńskiego. Czy sprostali jego oczekiwaniom? Jak za sprawą trenera fitness zmienili swój sposób życia?