Gwiazdy

Przemek Kossakowski z dawnych lat. W takiej wersji go jeszcze nie widzieliście

Przemek Kossakowski

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Przemek Kossakowski z dawnych lat. W takiej wersji go jeszcze nie widzieliście

Przemek Kossakowski

Kamil Piklikiewicz/East News

Przemek Kossakowski zaskoczył wszystkich fanów. Prowadzący "Down The Road. Zespół w trasie" opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z dawnych lat. Jak wygląda? W tej wersji ciężko go poznać. Zdaniem internautów podróżnik podobny jest do znanego aktora Bradleya Coopera. 

Przemysław Kossakowski – zdjęcie z dawnych lat

Przemek Kossakowski kilka lat temu wkroczył do świata show-biznesu. Większość widzów poznała go jako prowadzącego m.in. "Szósty zmysł", "Inicjacja" oraz "Down The Road. Zespół w trasie". Podróżnik nie może narzekać także na życie prywatne. Kilka miesięcy temu Przemysław wraz z ukochaną – Martyną Wojciechowską zalegalizowali swój związek. Szczęśliwy mężczyzna pierwszy pochwalił się zdjęciem ze ślubu w sieci, a gratulacjom nie było końca.

Podróżnik uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Z dystansem i ogromną dawką humoru postanowił spojrzeć w przeszłość. Maż Martyny Wojciechowskiej opublikował w sieci stare zdjęcie, na którym ma długie włosy. Jak przyznał, nawet osoby na co dzień przewidywalne, mogą zaskoczyć otoczenie. Mężczyzna unikatowe zdjęcie opatrzył obszernym wpisem.

Nawet ktoś taki jak ja, ktoś na co dzień wiodący życie przewidywalne, monotonne i wyprane z wszelkiej nadzwyczajności, chce od czasu do czasu (ale nie za często) zobaczyć jak wygląda świat, poza tym, co ogląda na co dzień

 – zaczął Przemek.

Przemek Kossakowski – odkrywanie świata 

W dalszej części wpisu Przemek poruszył temat poznawania świata poprzez oglądanie programów telewizyjnych. Choć, jak wiadomo, nie zastąpią nam one w stu procentach prawdziwej podróży, w dobie pandemii mogą być niesamowitą alternatywą na odkrywanie ciekawych zakątków świata i poznawanie nowych kultur. Zafascynowany podróżnik zdradził, że już od 8 grudnia na platformie player.pl dostępna jest bogata oferta discovery+.

- Każdy ciekawy świata znajdzie tam coś dla siebie, gdyż discovery+ to ponad 2 tysiące godzin programów, w tym produkcje discovery originals. Moją ambicją jest obejrzenie wszystkich dziesięciu sezonów programu pod wiele mówiącym tytułem "BIMBROWNICY"- napisał.

Mężczyzna w humorystyczny sposób skomentował także swoją nietypową fryzurę. Dodał, że opublikowana fotografia jest stara i "przedawniona".

- Ps. Opublikowane w niniejszej publikacji zdjęcie, jest zdjęciem z prywatnego archiwum autora, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny, ponadto jest bez związku z treścią publikacji, ponadto jest stare, nieostre i przedawnione – podsumował.

Fani nie pozostali obojętni wobec nowego wpisu podróżnika. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komentarzy. Zaskoczeni internauci momentalnie zaczęli porównywać Przemka do gwiazd kina. Według niektórych mąż Martyny Wojciechowskiej w długich włosach przypomina Bradleya Coopera. Inni zauważyli podobieństwo do Roberta Więckiewicza.

- Jaka fryzura! Prawie jak Bradley Cooper.

- Wygląda Pan na tym zdjęciu jak Robert Więckiewicz - czytamy. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

W jej rodzinnym domu obchodzi się Boże Narodzenie, ona od 8 lat świętuje Chanukę: "To są wartości, które do mnie przemawiają"

Czym się kierować przy wyborze oczyszczacza powietrza?

Były reprezentant Polski spowodował kolizję po pijanemu. Co mu grozi?

Co sądzisz o tym artykule?
79
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0