Gwiazdy

Polski Shawn Mendes na scenie Dzień Dobry TVN, czyli Patryk Skoczyński i jego "Jedno słowo"

Gwiazdy

Polski Shawn Mendes na scenie Dzień Dobry TVN, czyli Patryk Skoczyński i jego "Jedno słowo"

Patryk Skoczyński to artysta, którego w mediach okrzyknięto polskim Shawnem Mendesem. Młody wokalista z sukcesem podbija sieć, a jego przeboje puszczane są w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych. Już niebawem usłyszymy im więcej, bo Patryk pracuje nad debiutanckim albumem. Na naszej scenie wykonał trzeci singiel promujący płytę.

"Jedno słowo" – nowy singiel Patryka Skoczyńskiego

Patryk Skoczyński to artysta, który mimo pandemii i ciężkich czasów konsekwentnie robi to, co potrafi najlepiej – tworzy. Młody wokalistka i współkompozytor wraz z Piotrem Siejką oraz Maćkiem Wasiem stworzyli kolejny przebój. Utwór "Jedno słowo" to już trzeci singiel Patryka, który zapowiada debiutancki album artysty. Niech nie zwiedzie was początkowy melancholijny klimat. W piosence nie zabrakło oczywiście mocniejszych rockowych dźwięków, które poznaliśmy w poprzednich kompozycjach wokalisty.

Singiel "Jedno słowo" miał premierę 29 stycznia 2021 roku. Fani Patryka usłyszeli go zarówno w rozgłośniach radiowych, jak i serwisach streamingach. Specjalnie dla naszych widzów artysta wykonał piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN.

Klimatyczny teledysk

Do trzeciego singla Patryka powstał także klimatyczny teledysk. Trzeba przyznać, że nocna, deszczowa sceneria przenosi nas w zupełnie inny świat. Taki też był cel samego artysty. Patryk poprzez klip pragnie zabrać fanów w nieokreśloną przestrzeń znajdującą się na pograniczu snów i jawy, w której to obserwuje sam siebie. Wokalista, wspominając chwilę spędzone u boku drugiej osoby, uświadamia nam, jak wielką siłę daje bycie razem.

To utwór o wsparciu i sile bycia razem. Powstał na bazie moich własnych doświadczeń 

– opisuje Patryk. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Stracił głos i porzucił karierę: "Nie chciałem wiązać przyszłości z muzyką". Dziś Dionizy Wincenty Płaczkowski buduje karierę jako tenor występując w Polsce i za granicą

Planujesz wieczór z filmami lub muzyką? Zadbaj o dźwięk o najwyższej jakości

Miłość i muzyka. Stanisław Bartosik w utworze "Pomiędzy"

Co sądzisz o tym artykule?
83
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0