Newsy

Nie żyje dwóch chłopców w wieku 3 i 5 lat. Zginęli od ciosów nożem

Policja

Foremniakowski/Getty Images

Newsy

Nie żyje dwóch chłopców w wieku 3 i 5 lat. Zginęli od ciosów nożem

Policja

Foremniakowski/Getty Images

Ciała dwóch chłopców znalazł w mieszkaniu ich ojciec. Na miejscu trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora. Przebieg zdarzenia nie jest jeszcze znany. Jedna z hipotez zakłada, iż dzieci zabiła matka.

Inowrocław. Nie żyje dwóch chłopców w wieku 3 i 5 lat 

Policja informację o tej tragedii uzyskała o godzinie 9.30 w piątek.

- Wyjaśniamy okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Śledztwo prowadzi policja pod ścisłym nadzorem inowrocławskiej prokuratury. W mieszkaniu w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław ujawniono zwłoki dzieci. Śmierć potwierdził lekarz. Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu. Rany mogły przyczynić się do ich śmierci - poinformowała rzecznik prasowa inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka.

PAP udało się ustalić nieoficjalnie, że dzieci miały rany kłute na ciele. PAP ustaliła także, że 37-letnia matka dzieci leczyła się psychiatrycznie. Jedna z hipotez zakłada, iż to ona mogła zabić dzieci. 48-letni mąż kobiety w trakcie zdarzenia nie przebywał w mieszkaniu. To on po powrocie do domu znalazł zwłoki dzieci i poranioną kobietę.

Matka dwóch chłopców w szpitalu

Kobieta z ranami trafiła do szpitala. Najprawdopodobniej mogła chcieć popełnić samobójstwo. Jej obrażenia wskazują na użycie noża.

Na mieszkaniu kobiety i jej męża trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora. Przebieg zdarzenia nie jest jeszcze znany.

>>> Zobacz także:

Luzowanie obostrzeń od połowy lutego: otwarte hotele i kina. Co z restauracjami i siłowniami?

Zostawiła syna w samochodzie i poszła do sklepu. "Dziecko nie dawało żadnych oznak życia"

Zamiast 500+ nawet 1500+. Kto może skorzystać na zmianach?

Zobacz także: Ukrywał się przed policją na dachu. Funkcjonariusze znaleźli go dzięki dronowi:

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
92
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0