zabójstwo

  Jacek Jaworek, według śledczych, zastrzelił trójkę swoich bliskich - brata, bratową i nastoletniego bratanka. Od ponad roku nie ustalono ani miejsca jego pobytu, ani nie zidentyfikowano zwłok.

  Sędzia: "Wyrok dzieciobójstwa wzbudza współczucie".

  Zapadł wyrok ws. jednego z najbardziej makabrycznych morderstw ostatnich lat - zabójstwa i oskórowania 23-letniej studentki z Krakowa. – Syn twierdzi, że jest niewinny, że go wrobiono – powiedział w wywiadzie dla programu Uwaga! TVN ojciec Roberta J., oskarżonego o ten bestialski mord.

  Zdaniem śledczych, rodzina mieszkała z ciałem zmarłego dziecka co najmniej kilkanaście dni.

  Do makabrycznego odkrycia doszło w miejscowości Szabda (województwo Kujawsko-Pomorskie).

  Kanadyjski aktor i idol nastolatek został oskarżony o zamordowanie własnej matki. Na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie. 24-letni gwiazdor miał także planować zabójstwo premiera Kanady Justina Trudeau.

  Pani Natalia, matka dwójki dzieci i nauczycielka szkoły morskiej, została zamordowana przez swojego partnera pod budynkiem prokuratury, do której udała się złożyć zeznania.

  Podczas rodzinnej awantury 15-latek zabił swojego ojca. Nastolatek ugodził go kilkukrotnie nożem w klatkę piersiową i brzuch. Zaatakowany przez chłopaka mężczyzna już wcześniej był karany za zanęcenie się nad rodziną. Miał założoną również Niebieską Kartę.

  Chorzowska prokuratura wydała list gończy za 34-letnim Kamilem Żyłą. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo dziennikarza.

  Sąd Okręgowy w Poznaniu zadecydował o przyszłości Adama Z.

  Śledczy są przekonani, że małżeństwo zginęło z rąk swojej córki.

  Paweł Kiliański, nasz redakcyjny kolega, zginął 27 marca. Do tej pory nie udało się aresztować sprawcy, ponieważ Kamil Ż., któremu postawiono zarzuty uciekł za granicę. Bez decyzji o tymczasowym aresztowaniu nie da się go ścigać poza terytorium Polski. Tomasz Patora w swoim reportażu bada, jak doszło do tego, że sprawca wyjechał, a najbliższe posiedzenie sądu zaplanowane jest na ponad miesiąc po zdarzeniu.

  Bogna Sworowska dochodziła do siebie przez wiele miesięcy.

  Wstrząsającą historię opisała ukraińska rzeczniczka praw obywatelskich Ludmyła Denisowa.

  Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura.

  "Głowa kobiety została odcięta i leżała obok ciała".

  Dlaczego została zamordowana? Podejrzany 19-letni mężczyzna usłyszał zarzut i trafił do aresztu.

  Zbrodnia w Swarzędzu (woj. wielkopolskie) wstrząsnęła całą Polską. 34-letni mężczyzna zamordował 7-letnią córkę i następnie odebrał sobie życie.

  Policja szuka sprawcy.

  "Najprawdopodobniej strażnika nie było pod celą".

  .Kobiecie grozi dożywocie.

  Zaginięcie matki i córki z Częstochowy zgłoszono na policję, kiedy nastolatka nie pojawiła się w szkole, a jej mama nie przyszła do pracy w przedszkolu. Ruszyły poszukiwania Aleksandry i Oliwii. Wszyscy mieli nadzieję, że zakończą się pomyślnie. Tak się niestety nie stało. Po 11 dniach w lesie znaleziono ciała. Aresztowany w tej sprawie mężczyzna usłyszał zarzuty podwójnego zabójstwa. 52-latek nie przyznaje się do winy.

  Wstrząsająca zbrodnia w Płocku. Nie żyją trzej bracia: 7-letni Oskar, 12-letni Adrian i 17-letni Piotrek. Ich ciała odkryli strażacy. O tragedii trzeba było poinformować matkę chłopców, która była z ich chorą na białaczkę siostrą w szpitalu. Policja poszukuje partnera kobiety. Mężczyzna rano opuścił dom.

  Modelka Gretta Vedler nazwała w mediach społecznościowych Władimira Putina "psychopatą". Rok po tym zdarzeniu jej ciało zostało odnalezione w walizce schowanej w bagażniku samochodu. Śmierć 23-latki nie miała związku z jej poglądami politycznymi - twierdzą rosyjscy śledczy.

  Do tragicznego zdarzenia doszło w Płocku. Zwłoki trójki dzieci odkryła tamtejsza straż pożarna. Obecnie trwają tam intensywne czynności wykonywane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

  O Patrizii Reggiani usłyszał cały świat za sprawą filmu "House of Gucci", w którym w jej postać wcieliła się Lady Gaga. Wiele osób do dziś zastanawia się, czy ta kobieta zleciła zabójstwo swojego byłego męża w akcie zemsty i rozpaczy. Miała szansę przedstawić swoją wersję wydarzeń w dokumencie "Lady Gucci: Historia czarnej wdowy".

  Podejrzany usłyszał zarzuty.

  Kolejne zaskakujące doniesienia w śledztwie dotyczącym zabójstwa 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, rodzina zamordowanej nastolatki znalazła w jej pokoju ukrytą kamerę. To nowy wątek w tajemniczej sprawie podwójnego zabójstwa w Częstochowie.

  Jak podaje RMF FM, może być to jedna z poszukiwanych od tygodnia kobiet - 45-letnia Aleksandra lub jej 15-letnia córka Oliwia.

  Zatrzymano podejrzanego. "Zarzut podwójnego zabójstwa"