Gwiazdy

Nick Sinckler zachwycił Paulinę Krupińską nowym singlem. "Ale to był power"

Gwiazdy

Nick Sinckler zachwycił Paulinę Krupińską nowym singlem. "Ale to był power"

Nick Sinckler wkrótce zaprezentuje fanom swój kolejny album. Zanim to się stanie, artysta wykonał dla widzów Dzień Dobry TVN singiel z nowego krążka. Utwór "Soul Clap" dobrze jest znany wielbicielom Nicka, którzy bywali na jego koncertach. Tym razem artysta zaśpiewał go w nowej, odświeżonej wersji. 

Nick Sinckler zapowiada muzyczny powrót

Po trzech latach od wydania ostatniej płyty z 2018 r. zatytułowanej "11 x 11", Nick Sinckler przygotowuje się do wydania kolejnego muzycznego dzieła. Utwór "Soul Clap" ukazał się na rynku 19 marca, a teraz wybrzmiał w programie na żywo. 

Na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube jest już także dostępny teledysk.

Paulina Krupińska była zachwycona nowym kawałkiem Nicka. Pod zdjęciem, które muzyk wrzucił na Instagram po programie, nasz prowadząca napisała:

Ale to był power. Dziękujemy.

Nick Sinckler - kim jest?

Nick urodził się w 1980 r. w Nowym Jorku, ale od 2007 r. mieszka w Polsce. Artysta w wieku sześciu lat rozpoczął naukę gry na saksofonie. Współpracował z producentami Cirque du Soleil, śpiewał również w chórkach Adama Josepha, Paradise i Billy’ego Portera.

Na rynku muzycznym zadebiutował w 2011 r. z albumem "Nick Sinckler". Pięć lat później uraczył swoich fanów płytą "Turn". Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jednak znacznie wcześniej.

Nick Sinckler -  życie prywatne

Artysta związany jest z Michałem Kubasiewiczem, którego poślubił 12 sierpnia 2017 r. Są bardzo szczęśliwym małżeństwem. Para wzięła ślub w amerykańskim stanie New Jersey.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
64
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0