Newsy

Nagi Kamil w "Hotelu Paradise 3". Dziewczyny będą umiały mu się oprzeć?

Hotel Paradise 3

TVN7

Newsy

Nagi Kamil w "Hotelu Paradise 3". Dziewczyny będą umiały mu się oprzeć?

Hotel Paradise 3

TVN7

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise 3" to kolejne emocje i… kolejny nowy uczestnik. Kamil to artysta, który wie, czego chce. Wybrał już partnerkę dla siebie?

"Hotel Paradise 3" odcinek 18. – artystyczna przygoda

Wejście Sary nieco namieszało w parach, które powstały w "Hotelu Paradise 3". Singielką jest teraz Luiza, ale Maurycy wciąż nie wie na pewno, kto będzie jego wyborem podczas kolejnego Rajskiego Rozdania. Czy sytuację dodatkowo skomplikuje pojawienie się nowego uczestnika?

Dziewczyny zobaczyły Kamila po raz pierwszy, gdy otrzymały nowe zadanie. Miały namalować przystojniaka, który leży nagi na plaży. - Ja jako artysta dam Wam prostą radę – otwórzcie się. Wylejcie kreatywność – powiedział na "dzień dobry" Kamil. 

Panie były pod wrażeniem nowego "ciacha", jednak nie wszystkim od razu przypadł do gustu. - Dla mnie nie jest taki męski. Jest za ładny – stwierdziła Basia.

Hotel Paradise 3

TVN7

Kiedy malowanie dobiegło końca, Kamil ocenił, że autorką najlepszego obrazu jest Nathalia. Z kolei najgorszego – Ola. Obie wybrały się na randkę, w czasie której nowy uczestnik mógł wyzwolić swoją artystyczną duszę. Tym razem płótnem były jednak ciała Nathalii i Oli. Jak na Kamila zareagują pozostali panowie w "Hotelu Paradise 3"?

"Hotel Paradise 3" odcinek 18. – kim jest Kamil?

Przystojny artysta Kamil ma 23 lata. Jest młodym inwestorem. – W każdym z nas tkwi coś wyjątkowego. Naszym zadaniem jest znalezienie sposobu na wyrażenie tego. To jest taki styl bycia. Kiedy po prostu robisz, co chcesz. Mój styl życia może się wydawać flirtem i w rzeczywistości tak jest – mówi o sobie nowy uczestnik "Hotelu Paradise 3".

Kamil ma też celne spostrzeżenia na temat relacji damsko-męskich. - Faceci popełniają zasadniczy błąd. Chcą od razu zabrać dziewczynę do łóżka, zamiast poznać, kim jest naprawdę. A ja lubię wiedzieć co jem – ocenił.

Czy styl bycia Kamila doprowadzi go do finału "Hotelu Paradise 3"?

Zobacz wideo: Zwiastun "Hotelu Paradise 3"

Źródło: TVN7/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
57
15
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0