Gwiazdy

Muzyczna kwarantanna Magdaleny Mielcarz. "Myślę sobie jak to zrobić, żeby móc tworzyć"

Czym w czasie kwarantanny zajmuje się Magdalena Mielcarz? Rozmawiał: Mateusz Hładki

Gwiazdy

Muzyczna kwarantanna Magdaleny Mielcarz. "Myślę sobie jak to zrobić, żeby móc tworzyć"

Czym w czasie kwarantanny zajmuje się Magdalena Mielcarz? Rozmawiał: Mateusz Hładki

Światowej sławy modelka, aktorka i piosenkarka. Magdalena Mielcarz od wielu lat mieszka w Los Angeles. Opowiedziała nam, jak obecnie wygląda sytuacja w tym mieście. Zdradziła też, jak radzi sobie z pracą nad nową płytą podczas domowej izolacji. 

Magdalena Mielcarz  przywitała nas w towarzystwie swojego owczarka australijskiego - Blondie, na tle pięknego, przydomowego ogrodu. Zażartowała, że obecnie ma tyle sprzątania, prania i innych domowych obowiązków, że w ciągu dnia nie ma nawet chwili, aby spędzić w nim trochę czasu. 

Magdalena Mielcarz o sytuacji w Los Angeles

Ja martwiłam się już tym koronawirusem dużo wcześniej. To było dla mnie bardzo ciekawe, bo jak pytałam innych osób tutaj, co one o tym sądzą, czy się martwią, czy się nie martwią, to okazywało się, że oni wszyscy mają głębokie zaufanie do władz

- przyznała Magdalena Mielcarz w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Według niej to, co robią amerykańskie media można określić jako "jedną, wielką schizofrenię" - każdego dnia podają inne wiadomości dotyczące sytuacji związanej z koronawirusem. Ona sama stara się szukać światełka w tunelu i wierzy, że obecna rzeczywistość kiedyś się skończy.

Czy Amerykanie są zdyscyplinowani w dobie kwarantanny?

Magda razem z mężem i dwiema córkami przebywa w domu i stosuje się do obostrzeń wprowadzonych w USA. Dzieci mają lekcje online, a jedyną rozrywką są niedalekie spacery.  

Jak tak patrzę, jak idziemy sobie tutaj na spacer gdzieś blisko, to tak, ludzie trzymają się z daleka. A w internecie widać ludzi, którzy protestują i odwracają wszystko to, co inni ludzie chcą zatrzymać

- powiedziała modelka.

Wydaje mi się, że Amerykanie mają mało pokory i to jest dla nich lekcja

- dodała nasza rozmówczyni. 

Magdalena Mielcarz: modelka, aktorka, piosenkarka 

Magda Mielcarz zalicza się do osób o wielu talentach. Jednak pasja jest tylko jedna. Przyznała, że najlepiej się czuje, kiedy tworzy muzykęJeszcze przed wprowadzoną izolacją rozpoczęła pracę nad nową płytą.

Piosenki na płytę, te które zrobiłam wcześniej, już są gotowe. Natomiast nad tymi nowymi cały czas myślę sobie jak to zrobić, żeby znaleźć jakąś przestrzeń i psychiczną
i emocjonalną, żeby móc tworzyć i może zorganizować lepiej przestrzeń życiową

- zdradziła wokalistka, z którą rozmawiał Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
58
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0