Gwiazdy

Rodzina Koterskich przygotowuje się do koncertu. Jakie nastroje panują przed występem? 

Gwiazdy

Rodzina Koterskich przygotowuje się do koncertu. Jakie nastroje panują przed występem? 

Pod koniec września Misiek Koterski poinformował fanów o niezwykłej niespodziance. Aktor zapowiedział wydanie rodzinnej płyty. To jednak nie wszystko. Wspólnie ze swoją partnerką - Marcelą Leszczak, tatą - Markiem Koterskim, jego ukochaną - Małgorzatą Bogdańską i innymi członkami rodziny wystąpią podczas wyjątkowego koncertu już 15 października. Poznaj szczegóły. 

Koterscy na jednej scenie

Koterscy wystąpią na scenie Relax, mieszczącej się na ulicy Złotej 18 w Warszawie 15 października o godzinie 19. Premiera albumu zaś zaplanowana jest dzień później, na 16 października. Czemu Koterscy zdecydowali się na taką inicjatywę? Rąbka tajemnicy uchylił Misiek na swoim Instagramie. 

Z wpisu, ale i tytułu płyty, wynika, że głównym pomysłodawcą jest głowa rodu - Marek Koterski. Album będzie nosił nazwę: "7 uczuć. Piosenki Marka Koterskiego". "7 uczuć" to także tytuł filmu Marka Koterskiego, którego premiera miała miejsce w 2018 roku. Główną rolę zresztą grał w nim Misiek. Czy zatem album będzie powiązany z produkcją sprzed dwóch lat? To się zapewne okaże. 

Koncert Koterskich

Koterscy zapowiedzą album w wyjątkowy sposób - wspólnie występując. Trwają już próby do koncertu, które zarówno Misiek, jak i jego ukochana Marcela, skrupulatnie relacjonują w mediach społecznościowych. Leszczak przyznała, że nigdy wcześniej nie występowała na scenie. Zaś Misiek w zabawnych filmikach na Instagramie otwarcie przyznaje, że zdecydowanie za mało ćwiczy. 

Marcelka cały czas trenuje, a ja nic. Będzie dramat

- komentuje ze śmiechem. 

Oprócz Marka Koterskiego, Miśka i Marceli na koncercie wystąpią: autor muzyki - Arkadiusz Grochowski, Małgorzata Bogdańska i Natalia Gadzina.

Za okładkę płyty odpowiada Andrzej Pągowski - legendarny grafik. Bilety na koncert Koterskich dostępne są na eventim.pl i kulturalnysklep.pl.  

Zobacz także:

Jak Michał Koterski odnalazł sens życia? "Byłem pełen lęków o przyszłość"

Dwudziestolatkowie z Japonii rozpoczynają karierę piłkarską w Polsce

Pamiętacie "Hydraulika z Polski"? Wiemy, co u niego słychać

Co sądzisz o tym artykule?
63
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0