Gwiazdy

Magda Wójcik z "Big Brothera" spełniła swoje marzenie. "Było niesamowicie!"

Magda Wójcik

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Magda Wójcik z "Big Brothera" spełniła swoje marzenie. "Było niesamowicie!"

Magda Wójcik

Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Wójcik ma duży powód do radości. Zwyciężczyni szóstej edycji programu "Big Brother" w ostatnim czasie zrealizowała jedno ze swoich marzeń. Faktem tym pochwaliła się na Instagramie.

Magda Wójcik z "Big Brothera" spełnia marzenia 

Magda Wójcik dała się nam poznać w 2019 roku jako barwna i wrażliwa uczestniczka programu "Big Brother". Swoją osobowością podbiła serca wielu osób, dzięki czemu udało jej się jej wygrać szóstą edycją popularnego formatu. Show dało jej nie tylko zwycięstwo, lecz także zmieniło jej życie – znalazła w nim miłość i zdecydowała się na przeprowadzkę z Londynu do Polski.

Magda jest aktywna na Instagramie, gdzie nie brakuje jej kolorowych stylizacji czy zdjęć z ważnych dla niej momentów. Do takich z pewnością można zaliczyć spełnienie przez nią jednego z marzeń. Była to podróż helikopterem. Zwyciężczyni "Big Brothera" nie kryła swojej radości.

Kolejna rzecz na liście "to do list" odhaczona. Było niesamowicie!!! ????????????????????????

- dodała w opisie fotografii.

Magda Wójcik w 2019 roku wygrała program "Big Brother". Co było dla niej zaskoczeniem w domu Wielkiego Brata i jak na jej wygraną zareagował Bartek Jędrzejak? Dowiesz się z poniższych materiałów.

Źródło: x-news

Marzenia prowadzących Dzień Dobry TVN

Magda Wójcik nie jest jedyną znaną osobą, której w ostatnim czasie udało się spełnić swoje marzenie. Okazję do tego miał chociażby Filip Chajzer. Na tegoroczny urlop wybrał się w Alpy, co chciał zrobić już od bardzo dawna. Pamiątkowymi fotografiami podzielił się z internautami w mediach społecznościowych.

Lato w Alpach, moje marzenie od zawsze. 10/10⛰ Ile miłości, szczęścia i piękna w jednym kadrze ❤️

- zachwycał się nasz prowadzący.

Również i Anna Kalczyńska zrealizowała swoje marzenie, którym był kitesurfing. Dziennikarka podeszła do niego bardzo ambitnie. Mimo trudności nie poddawała się i wytrwale ćwiczyła technikę. Opłacało się i dzięki temu mogła pochwalić się sukcesem.

Ja bardzo chciałam, bardzo próbowałam i.. co Wam będę mówić, nie było łatwo? ale dziś.. DZIŚ był dzień przełomu. Wstałam i popłynęłam i niósł mnie wiatr. I juuuuuż!

- pisała niecały tydzień temu w poście.

Zobacz także:

Spektakularne sukcesy i nowe wyzwania Karoliny Pisarek. Czy w jej sercu jest miejsce dla mężczyzny?

Anna Wendzikowska w bikini. Komentarz: "Za chuda jesteś, ogarnij się!" Dziennikarka odpowiada

Tego nie wiecie o polskich olimpijczykach. Jacy naprawdę są współcześni herosi?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Co sądzisz o tym artykule?
74
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0