Gwiazdy

Kelly Clarkson wniosła pozew o rozwód. Fani piosenkarki są zaszokowani  

Gwiazdy

Kelly Clarkson wniosła pozew o rozwód. Fani piosenkarki są zaszokowani  

Kelly Clarkson rozwodzi się z mężem - donoszą media. Amerykańska piosenkarka wniosła pozew po siedmiu latach małżeństwa. W czasie izolacji, którą wokalistka spędzała wraz z mężem i dziećmi, często udostępniała zabawne filmiki z życia rodziny. Jak się jednak okazało, sielanka nie trwała długo. 

Kelly Clarkson rozwodzi się z Brandonem Blackstockiem 

Choć Kelly i Brandon uchodzili za małżeństwo idealne, ich związek właśnie się rozpadł. Jak donoszą zagraniczne media, Kelly wniosła pozew o rozwód. 

Para opiekowała się dwójką dzieci Brandona z poprzedniego małżeństwa - Clarkson wielokrotnie powtarzała, że traktuje pociechy męża jak własne. Do tej gromadki dołączyło także dwoje dzieci Kelly i Brandona - w 2014 roku na świat przyszła córka River, a dwa lata później syn Remington. Piosenkarka często podkreślała, jak szczęśliwa jest w małżeństwie i jak wiele radości daje jej życie rodzinne. 

Coś jednak ewidentnie nie układało się między małżonkami. Na razie żadne z nich nie skomentowało sprawy. Media zza oceanu donoszą jedynie, że przyczyną rozpadu związku małżeńskiego, są "różnice nie do pogodzenia". Według prasy, Kelly chciałaby podczas rozwodu posiłkować się intercyzą. Jest też gotowa na współdzielenie opieki nad dziećmi. 

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock

Kelly i Brandon pobrali się w 2013 roku. Od tamtej pory mąż był także menadżerem artystki. 

Kelly zdobyła popularność w 2002 roku po tym, jak zwyciężyła pierwszą edycję wokalnego talent-show "American Idol". 

Jak potoczą się jej dalsze losy? Czy mąż pozostanie przy niej, by wpierać w zawodowych wyborach? Czekamy na oficjalne oświadczenie Kelly lub jej męża. 

Zobacz także:

Iza Miko pozuje w stroju kąpielowym. Takiego ciała może pozazdrościć jej niejedna nastolatka 

Marcin Prokop pożegnał się widzami. "W sobotę się wytłumaczę"

Długi weekend oczami gwiazd. Jak wolny czas spędzają polscy celebryci?

Co sądzisz o tym artykule?
66
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0