Gwiazdy

Jennifer Lawrence założyła konto na Twitterze. W bardzo ważnym celu

x-news

Gwiazdy

Jennifer Lawrence założyła konto na Twitterze. W bardzo ważnym celu

x-news

Jennifer Lawrence założyła konto na Twitterze. To debiut amerykańskiej aktorki w mediach społecznościowych. Laureatka Oscara chce je wykorzystać w celach edukacyjnych. Gwiazda zamierza bowiem poruszać w Internecie poważne, społeczne tematy.

Jennifer Lawrence założyła konto na Twitterze

Jennifer Lawrence od kilku dni jest obecna na Twitterze. Tym samym amerykańska aktorka zadebiutowała w mediach społecznościowych. 

Laureatka Oscara jest jedną z niewielu światowych gwiazd, które do tej pory nie publikowały informacji w sieci. Teraz jednak się to zmieni.  29-latka pragnie bowiem wykorzystać swój głos do edukowania innych. 

Lawrence jest członkinią zarządu organizacji antykorupcyjnej RepresentUs. W Internecie zamierza mówić o korupcji w Stanach Zjednoczonych oraz ruchu Black Lives Matter. Na Twitterze aktorka będzie zamieszczać nieznane szerzej informacje na te tematy.

Jennifer Lawrence - kariera

Jennifer Shrader Lawrence urodziła się 15 sierpnia 1990 roku w Indian Hills. Amerykańska aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak "X-Men", "Igrzyska śmierci", "American Hustle", "Joy", "Mother!" i "Czerwona jaskółka". 

W 2012 roku, za rolę w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia" otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

 Zobacz też:

Madonna o kulach na ulicach Londynu. "To był zaszczyt dla nas wszystkich, że mogliśmy być na proteście"

Ameryka wstrząśnięta po śmierci George’a Floyda. Marcin Wrona: "To są największe demonstracje w Stanach Zjednoczonych od 1968 roku"

Banksy nowym dziełem komentuje śmierć George'a Floyda:"System zawodzi ludzi o kolorze skóry innym niż biały. Biały system"

Źródło: x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
77
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0