Włosy

Jaga Hupało zna sposób na piękne włosy. "To było moje marzenie, żeby stworzyć produkt dostępny dla każdego"

Włosy

Jaga Hupało zna sposób na piękne włosy. "To było moje marzenie, żeby stworzyć produkt dostępny dla każdego"

Jaga Hupało z okazji dwudziestolecia działalności zawodowej nie zorganizowała hucznej imprezy. Swój sukces postanowiła świętować nieco inaczej. Na rynek wypuściła własną markę kosmetyków do pielęgnacji włosów. O tych wyjątkowych produktach opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Jaga Hupało - 20 lat kariery zawodowej 

Jaga Hupało to najbardziej znana stylistka fryzur i kreatorka wizerunku w Polsce. Ma swój własny niepowtarzalny styl, a do jej klientek należą największe gwiazdy show-biznesu. Teraz gwiazda świętuje dwie dekady pracy zawodowej. Z tej okazji wypuściła kosmetyki do pielęgnacji włosów Artishoq

- To było moje marzenie, żeby stworzyć produkt dostępny dla każdego, który będzie bazował na naturze i nowoczesnej biotechnologii. Linia kosmetykowa jest zbudowana z filozofią "less is more". Zawiera jeden produkt myjący, dwie odżywki, jedną maskę i serum - mówiła Jaga Hupało w Dzień Dobry TVN. 

Naturalne kosmetyki dla wszystkich

Jadze Hupało zależało na tym, żeby szamponu mogła używać cała rodzina. Kosmetyki przeznaczone są dla każdego rodzaju włosów.

- Najważniejsze jest, żeby rozpoznać potrzebę włosów i skóry głowy. Nastąpiła fuzja natury z technologią, która umożliwia nam dogłębne zaspokojenie potrzeb włosów i skóry - nawilżenie, nawodnienie, rekonstrukcja, wzmocnienie. To wszystkie fundamenty, żeby mieć zdrowe włosy - zapewniała stylistka fryzur.  

- Natura jest dobroczynna dla nas, a w połączeniu ze składnikami, które wybrałam, czyli karczoch, aloes, oleje i wszystkie inne kompozycje są tak skomponowane, żeby dogłębnie wnikały. Przez nawilżenie włosy będą bardziej organiczne, czyli takie, jak dała nam natura - podkreśliła Jaga Hupało.  

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
89
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0