Gwiazdy

Izabella Łukomska-Pyżalska, mama 6 dzieci, pokazała zdjęcia w bikini. Fani: "Czas się dla pani zatrzymał"

Izabella Łukomska-Pyżalska

Jan Kucharzyk/East News

Gwiazdy

Izabella Łukomska-Pyżalska, mama 6 dzieci, pokazała zdjęcia w bikini. Fani: "Czas się dla pani zatrzymał"

Izabella Łukomska-Pyżalska

Jan Kucharzyk/East News

Izabella Łukomska-Pyżalska wybrała się wraz z mężem i dziećmi na wakacje. Cała rodzina wypoczywa właśnie w Grecji. Gwiazda swoją podróż relacjonuje w mediach społecznościowych. Oprócz zachwycających widoków jej fani mogą podziwiać również jej zdjęcia w strojach kąpielowych. W komentarzach pod zdjęciami nie brakuje komplementów.

Izabella Łukomska-Pyżalska w bikini

Izabella Łukomska-Pyżalska może być wzorem dla wielu kobiet. Spełnia się nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Jest szczęśliwą mamą sześciorga dzieci. Jej najstarsza córka Amelia ma 15 lat, syn Igor 12 lat, Anastazja 10 lat, bliźniaki Aurelia i Borys po 7 lat oraz najmłodszy Ernest w lutym skończył 6 lat. Oprócz tego Łukomska-Pyżalska prowadzi kilka biznesów i znajduje również czas na realizowanie pasji. 43-latka niedawno zaczęła uczęszczać na lekcje baletu. Efekty treningów pokazuje na Instagramie. 

Obecnie Izabella wraz z mężem i pociechami wypoczywa na wakacjach w Grecji. W mediach społecznościowych relacjonuje swoją podróż. Fani mogą podziwiać nie tylko piękne krajobrazy, ale również jej wyrzeźbioną, smukłą sylwetkę. 

- Zwiedzanie wielu wysp jest fascynujące - napisała Łukomska-Pyżalska pod jednym ze zdjęć, na którym pozuje, stojąc na jachcie. 

Fotografie w bikini zrobiły duże wrażenie na internautach. Prawią jej komplementy i zachwycają się, że mama sześciorga dzieci jest w tak rewelacyjnej formie. "Super figura zważywszy, że ma pani ładną gromadkę pociech. Pozdrawiam. Jednak można tak wyglądać, jak się o siebie dba", "Niewątpliwie czas się dla pani zatrzymał", "Co za brzuszek", "Oglądanie twoich zdjęć jest fascynujące" - czytamy w komentarzach.

Tajniki urody Łukomskiej-Pyżalskiej

Izabella w rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradziła, jak to robi, że mimo upływu lat i sześciu porodów, ma jędrne i umięśnione ciało. Okazuje się, że kluczem do jej sukcesu jest przede wszystkim sport, a także zabiegi ujędrniające ciało, m.in. bańką chińską.

- Przez ostatnie trzy lata regularnie ćwiczę jogę, pilates i taniec klasyczny - wzorem moich 3 córek. Wszystkie te zajęcia są świetne! Podczas lockdownu codziennie ćwiczyłam przez godzinę, żeby nie zwariować w domu z szóstką dzieci. Z pomocą przyszły mi wtedy różne treningi online, namiętnie robiłam pompki, nauczyłam się też robić np. szpagat - mówi nam Łukomska-Pyżalska.

Oprócz ćwiczeń zaradna mama dba także o to, co ląduje na jej talerzu. - Jeżeli chodzi o dietę, to unikam cukru, przetworzonej żywności, pszenicy i mięsa. Cenię sobie proste dania oparte na warzywach. Lubię być szczupła, wysportowana i zdrowa, uważam ze te trzy aspekty są ze sobą ściśle powiązane - podkreśliła 

Kim jest Izabella Łukomska-Pyżalska?

Izabella Łukomska-Pyżalska od wielu lat jest obecna w mediach. Swoją karierę zaczynała jako modelka. Często udziela wywiadów na temat macierzyństwa, a w tej kwestii może świecić przykładem, ponieważ ma sześcioro dzieci.

Od 2011 do 30 sierpnia 2018 sprawowała funkcję prezesa klubu piłkarskiego Warta Poznań. W 2013 roku znalazła się w rankingu 100 najbogatszych kobiet w Polsce według tygodnika "Wprost". Zajęła wówczas 98. miejsce, a jej majątek oszacowano na 16 mln zł. Wraz ze swoim mężem Jakubem Pyżalskim prowadzi firmę deweloperską. Jest też udziałowcem w kilku firmach związanych z budownictwem.

Zobacz wideo: Jak uchronić dziecko przed kompleksami?

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
90
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0