Gwiazdy

Ola i Michał z "Hotelu Paradise 3" znali się przed programem. "Czy to nam wyszło na dobre? Jak widać nie"

przeAmbitni.pl

Gwiazdy

Ola i Michał z "Hotelu Paradise 3" znali się przed programem. "Czy to nam wyszło na dobre? Jak widać nie"

przeAmbitni.pl

Ola i Michał wzięli udział w trzeciej edycji randkowego reality show "Hotel Paradise", który jeszcze do niedawna można było oglądać na antenie stacji TVN7. Ich wzajemna relacja budziła spore emocje. Zarówno pozostali uczestnicy, jak i widzowie, byli przekonani, że do programu weszli już jako para. Czy faktycznie tak było?

Ola i Michał z "Hotelu Paradise 3". Czy byli parą przed programem?

"Hotel Paradise" to randkowy reality show, które cieszy się ogromną popularnością. W programie biorą udział osoby, które szukają miłości i kochają przygody. Aby zwyciężyć, muszą zawsze być w parze – single odpadają i wracają do domu.

W ostatniej, trzeciej serii programu wystąpili Ola i Michał. Ich wzajemna relacja wzbudziła ogromne emocje. Fani czują się oszukani i zarzucają im, że znali się już wcześniej i być może tworzyli parę jeszcze przed udziałem w programie. W rozmowie z redakcją serwisu przeAmbitni.pl zdecydowali się opowiedzieć, jak naprawdę wyglądały ich wzajemne relacje.

- Domyślałam się, że Michał może wejść, ale tego nie wiedziałam. Nie chcę się więcej wypowiadać na ten temat, bo zaczną się komentarze, że oszukiwałam - wyznała Ola. - Obracamy się w podobnych środowiskach, ciężko jest się nie spotkać. Znaliśmy się, ale nie byliśmy w związku. Dopiero na Zanzibarze coś zaskoczyło - dodał Michał.

Historia związku Oli i Michała

Ola i Michał swój związek potwierdzili dopiero po zakończeniu programu. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl Ola wyznała, że ukrywanie prawdziwych uczuć przed kamerami było bardzo trudne.  

- Ciężko jest ukrywać tak dużą część swojego życia, a niestety do końca programu nie mogliśmy się do tego przyznać. Do dziś nie wiem jakim cudem to właśnie na drugim końcu świata to wszystko tak wybuchło - mówiła. Wyznała, że też nikt w programie nie zrobił na niej takiego wrażenia, jak Michał. 

Jakie mają plany na przyszłość? Tego dowiecie się z naszego materiału: Ola i Michał z "Hotelu Paradise 3" pokazali romantyczne zdjęcie. Są parą? "Potrafi mnie rozśmieszyć jak nikt inny".

Zobacz także:

Źródło: przeAmbitni.pl |
Co sądzisz o tym artykule?
65
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0