Gwiazdy

"Hotel Paradise 3". Znamy kolejnych uczestników. Kim są?

Hotel Paradise 3

TVN

Gwiazdy

"Hotel Paradise 3". Znamy kolejnych uczestników. Kim są?

Hotel Paradise 3

TVN

Wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja popularnego programu "Hotel Paradise". Tym razem single o swoją miłość walczyć będą na rajskim Zanzibarze. My poznaliśmy już kolejnych uczestników. Kim są i jak wyglądają? Zobaczcie zdjęcia przystojnego Dawida oraz spontanicznej Kornelii.

"Hotel Paradise 3" – kiedy pierwszy odcinek?

Wiosna 2021 zapowiada się naprawdę gorąco. Znamy już w nową ramówkę programów, jakie w tym sezonie zaoferowała nam stacja TVN. Wśród wielu produkcji nie zabrakło kultowego już "Hotelu Paradise". Tym razem uczestnicy reality show walczą o wygraną nie na indonezyjskiej wyspie Bali, lecz na Zanzibarze. Jedno jest jednak niezmienne – w roli prowadzącej ponownie zobaczymy Klaudię El Dursi.

Kiedy emisja? Pierwszy odcinek 3. sezonu "Hotelu Paradise" zobaczymy już 22 lutego na antenie TVN7. Program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.30. Wszystkie odcinki będą dostępne także na platformie Player.

"Hotel Paradise 3" – kim są uczestnicy?

Do pierwszego odcinka trzeciej edycji "Hotelu Paradise" został zaledwie tydzień. Do tej pory poznaliśmy czterech uczestników, będą to: Marcin Grajoszek, Basia Pędlowska, Bogusia Brzezińska i Krystian Perretii. Jeśli tak jak i my, nie możecie doczekać się spotkania z kolejnymi bohaterami, mamy dla was dobrą wiadomość. Wiemy, kim są. Poznajcie Dawida i Kornelię.

Dawid Susicki i Kornelia Głaszcz w "Hotelu Paradise 3"

Dawid Susicki to 24-letni gdańszczanin, który z powodzeniem łączy naukę z pracą. Student Nawigacji w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni na co dzień spełnia się jako trener personalny i grupowy. Ekstrawertyk, z ogromną dawką optymizmu umie się dostosować do każdej sytuacji. W jego życiu nie brakuje też różnorodnych pasji. Dawid tańczy na rurze, z ogniem, robi pokazy streetworkoutowe, miksuje muzykę, a także produkuje steampunkowe kapelusze.

Do tej pory był w sześciu związkach. Jak twierdzi - jest singlem, ponieważ ceni sobie niezależność. Jego ideał to… kobieta o urodzie Klaudii El Dursi. Zadbana, inteligentna, zaradna i świadoma.

Kornelia Głaszcz, 24-letnia dziewczyna z Warszawy, której uśmiech nie schodzi z twarzy. Jej największą pasją, a jednocześnie pracą jest makijaż oraz charakteryzacja. W głębi duszy dziewczyna marzy o współpracy z największymi gwiazdami na planach wielkich produkcji. Kornelia jest nie tylko ambitna i pewna siebie, ale także spontaniczna. Jest nieprawdopodobną gadułą. Uwielbia zabawę, dobre towarzystwo, a to, przed czym stale ucieka to nuda. Uważa, że ma trzy mocne strony - świetnie imprezuje, uwiedzie każdego faceta i zawsze postawi na swoim.

Do tej pory nie była w żadnym poważnym związku. Jak twierdzi, nie trafił się jeszcze książę na białym koniu. Jej wymarzony mężczyzna to wysoki, ciemny brunet z idealnym uśmiechem, czuły, opiekuńczy, szczery, z dystansem do siebie.

"Hotel Paradise" - na czym polega program?

"Hotel Paradise" to randkowe reality show produkowane przez TVN7. Uczestnicy programu są singlami, którzy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tys. złotych. Co tydzień w "Hotelu Paradise" może również pojawiać się nowi mieszkaniec. Do finału trafią te osoby, które najdłużej będą mieć parę. Uczestnicy, by osiągnąć swój cel, będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Przekonajcie się sami!

Uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zamieszkali w luksusowej willi z basenem. Zobaczcie pierwsze zdjęcia rajskiego lokum na Zanzibarze.

Zobacz także:

Klaudia El Dursi o osoczu od ozdrowieńców: "Mam nadzieję, że będę w mniejszości, która może pomóc

"Hotel Paradise 3" tym razem nie na Bali. Klaudia El Dursi jest już na planie show: "Trzymajcie za mnie kciuki"

Klaudia El Dursi zachwyciła bajkową suknią w finale "Hotelu Paradise 2". "Projektant zmieniał ją specjalnie dla mnie"

Co sądzisz o tym artykule?
50
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
22.02.2021
Mała
Znam ją jeszcze z czasów podwórka! Ona pochodzi z CHEŁMŻY a mieszka w Warszawie od czasów studiów i pracowała także robiąc kawę. Jestem w szoku że jest w tym programie bo zawsze była typowym „kujonem”. Warszawa zmienia ludzi z małych miejscowości...czy na dobre?