Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 19-25.07? Nie będziemy chcieli nikogo i niczego udawać

horoskop tygodniowy

FUTURE LIGHT/Getty Images

Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 19-25.07? Nie będziemy chcieli nikogo i niczego udawać

horoskop tygodniowy

FUTURE LIGHT/Getty Images

Tydzień upłynie Nam na poszukiwaniu tego, co każdy z Nas definiuje jako wolność, przestrzeń osobistą, bądź realizowanie własnych marzeń. Będziemy nieco bardziej egoistyczni, w czym pomoże Nam wkroczenie Słońca do znaku Lwa (22.07). Nastawimy się na spełnienie w partnerstwie bądź zapragniemy realizować od dawna odkładany na półkę projekt. Nasze ambicje życiowe i finansowe poszybują wysoko. Poznaj horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 19 do 25 lipca.

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 lipca 2021 r.

W ciągu najbliższych dni będziemy mogli obserwować na nocnym niebie Pełnię Księżyca w znaku Wodnika, która nastąpi w sobotę 24.07. Ten lipcowy Księżyc obudzi ukryte od dawna pragnienia i pomoże znaleźć rzeczywiste powołanie życiowe i zawodowe. W tym tygodniu nie będziemy chcieli niczego i nikogo udawać. Postawimy na stuprocentową, chociaż nieco bolesną prawdę.

Horoskop tygodniowy - Baran

Od momentu wkroczenia Słońca do Twojego, ognistego trygonu (22.07) poczujesz znaczącą ulgę. Twoja kondycja fizyczna i poziom energii bardzo się poprawią. Czeka Cię również spora doza rozrywki za sprawą weekendowej Pełni Księżyca w znaku Wodnika. Ciekawe towarzystwo, krótsze i dłuższe wycieczki, dobry humor i realizowanie swoich pasji. Ten tydzień powinieneś zaliczyć do udanych, prawie pod każdym względem. Jedynie finanse mogą dawać odczuć jakieś braki. Wenus w znaku Panny upomni Cię, że Twoje konto także ma jakieś ramy.

Horoskop tygodniowy - Byk

To będą słodko-gorzkie dni. Z jednej strony bardzo dobrze, ponieważ Twoja opiekunka, czyli Wenus wkracza do znaku Panny w żywiole ziemi, co umocni Twoją pozycję w miejscu pracy, dostarczy finansowy zastrzyk i pomoże w zrealizowaniu biznes planów. Gorzej, ponieważ Słońce będzie teraz w kwadraturze do Twojego znaku, podobnie jak nadchodząca Pełnia Księżyca (24.07) w Wodniku. Możesz czuć się fizycznie wyczerpany, zawiedziony czyjąś postawą wobec Ciebie i czuć, że osoby na których pomoc liczyłeś w trudnych chwilach, zostawiają Cię samemu sobie. Nie martw się, sam poradzisz sobie nawet lepiej niż z ich poradami.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Nareszcie trochę luzu, swobody i haust świeżego powietrza w płuca! Nie bez powodu mówimy tutaj o powietrzu, które jest przecież Twoim żywiołem. Nadchodząca Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, to dla Ciebie zdecydowanie dobra wiadomość! Lipcowa Pełnia odbędzie się właśnie w Twoim, powietrznym żywiole i da Ci tlen, który zamienisz na wspaniałe czyny, śmiałe posunięcia i towarzyski sukces. Będziesz niezwykle popularny, ktoś Cię doceni, ktoś inny zaproponuje współpracę. Pozycja Słońca w znaku Lwa (od 22.07) przywróci Ci zdrowie, kondycję fizyczną i doda entuzjazmu do codziennych obowiązków. Uważaj jedynie, żeby nie szaleć z finansami. Wenus w Pannie namawia do rozsądku.

Horoskop tygodniowy - Rak

Twoja dobra passa na chwilę przygaśnie. Słońce opuszcza Twój znak i przenosi się do fazy Lwa, co trochę Cię stonuje i namówi do rozsądnego wydatkowania sił życiowych. Pełnia Księżyca, na której wpływ jesteś tak wrażliwy, będzie odbywać się w nieharmonijnym dla Ciebie położeniu, czyli w znaku Wodnika. Poczujesz się w tym wszystkim trochę zdenerwowany i będziesz mieć wrażenie, że otoczenie wywiera na Ciebie presję, niecierpliwie czekając na Twój kolejny ruch. Na szczęście ratuje Cię położenie Wenus w znaku Panny, która podpowie jak na chłodno wybrnąć z chwilowych opresji. Nie martw się, to tylko takie tymczasowe utrudnienia, nie zawsze może być super.

Horoskop tygodniowy - Lew

Doczekałeś się i energie planetarne zmieniają się na Twoją korzyść. Przed Tobą tydzień pełen fantastycznych energii i cudownych wydarzeń. Okażesz silną wolę i zdecydowanie. Pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Wodnika (24.07) przyniesie Ci niepowtarzalne okazje do spełnienia swoich marzeń oraz jakieś niesamowite zrządzenia Losu. Będziesz zapracowany, aktywny i skuteczny. Efekty Twoich działań będą doskonałe. Niestety Wenus opuszcza Twój znak zodiaku (22.07), więc na kolejny czas na amory trzeba będzie poczekać. W tym tygodniu skupisz się na pracy, nauce i sukcesie zawodowym.

Horoskop tygodniowy - Panna

Będziesz się mieć całkiem dobrze, ponieważ już 22.07 do Twojego znaku wkracza łaskawa Wenus. Jeśli masz zamiar kupić sprzęt elektroniczny, jakąś nieruchomość, zainwestować w remont mieszkania lub starać się o kredyt, to koniecznie uwiń się z tym do końca tygodnia. Twoje przedsięwzięcia związane z powiększaniem majątku będą skuteczne. Podobnie jak zabiegi o cudzą przychylność na gruncie sercowym. Wenus w Twoim znaku podbije Twoje akcje na rynku matrymonialnym, bądź partnerskim, zaczniesz bardziej dbać o swój wizerunek. Uważaj jedynie w sobotę 24.07, ponieważ możesz mieć jakieś nagłe awarie sprzętu bądź elektryki w miejscu zamieszkania.

Horoskop tygodniowy - Waga

Poczujesz się odprężona i wolna od wszelkich zobowiązań. Od momentu przejścia Słońca do znaku Lwa (22.07) wrzucisz na wakacyjny luz i przestaniesz, aż tak strasznie przejmować się tym, co o Tobie mówią inni. Niestety jeśli chodzi o kwestie sercowe - trochę gorzej, ponieważ Twoja opiekunka – Wenus wchodzi do znaku Panny (22.07), w którym zachowuje się bardzo skrupulatnie i dość chłodno, nie możesz liczyć na wybuchy emocji ze strony Twojej drugiej połówki. Być może będziecie narażeni na chwilową rozłąkę ze względu na zobowiązania zawodowe drugiej strony. Ze zdrowiem całkiem solidnie, uważaj jedynie na to gdzie i co jesz na wyjazdach.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

To nie będzie lekki tydzień! Słońce ustawi się w kwadraturze do Twojego znaku, co uczyni Cię drażliwym i podatnym na ataki. Będziesz musiał bez przerwy udowadniać swoją wartość. Nie dlatego, że otoczenie będzie tego od Ciebie wymagało, ale dlatego, że Ty sam będziesz się czuł niepewnie. Niepokoje z miejsca pracy przeniosą się w weekend na grunt partnerski. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (24.07) uczyni Cię podejrzliwym i nieufnym. Do plusów w najbliższych dniach możesz zaliczyć Wenus w znaku Panny, która pomoże zrobić remanent w portfelu, coś zaoszczędzić i pociąć dotychczasowe koszty. Czeka Cię też gigantyczne sprzątanie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec 

W tym tygodniu usłyszysz miłosne wyznania, bądź sam się na takie zdobędziesz. Przejście Słońca do trygonu ognia (22.07) wprawi Cię w euforię i przestaniesz się liczyć z ograniczeniami z przeszłości. Najbliższe dni będą mocno elektryzujące, a im bliżej weekendu tym temperatura będzie się podnosić coraz bardziej. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (24.07) sprawi, że Twoje myśli będą krążyć wokół egzotycznych atrakcji i zaplanowanych, dalekich wakacji. Zapragniesz przeżyć coś niezwykłego i uduchowionego. Nie w głowie Ci teraz obowiązki. W pracy niewiele będzie z Ciebie pożytku, więc może od razu weź urlop.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

To co będzie działo się na niebie, wybitnie Ci nie w smak Koziorożcu. Nie lubisz łamania reguł, ani nagłych rewolucji, a takie właśnie będą energie nadchodzących dni – wybuchowe i zaskakujące. Musisz się jakoś przyczaić i przetrwać te bardzo nieciekawe wpływy. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika (24.07) sprawi, że ktoś tak podziała Ci na nerwy, że na moment możesz stracić nad sobą panowanie. Na szczęście pobyt Wenus w przyjaznym Ci znaku Panny (od 22.07) nie pozwoli na to, abyś stracił w interesach lub na gruncie zawodowym. Wpływy na Twoje konto pozostaną bez zmian, lub nawet wzrosną. W kwestiach domowych, ktoś przejmie w tym tygodniu główne obowiązki i będziesz mógł chwilę odsapnąć od zwykłej, rodzinnej rutyny. Może dzieci pojadą do dziadków, albo czworonóg zmieni opiekuna?

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Przed Tobą arcyważne wydarzenia na niebie. Po pierwsze chodzi o zbliżającą się Pełnię Księżyca, która wypadnie w Twoim znaku (24.07)! To Twój wyjątkowy czas mocy. Masz do podęcia życiowe decyzje. Czas zrzucić kajdany i uwolnić się od nacisków, które wywiera na Tobie otoczenie. Może czas zadecydować o tym, że idziesz na niepopularny ale zgodny z Twoim sercem kierunek studiów, rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, ruszenie w świat z kilkoma złotymi w kieszeni? W ciągu najbliższych dni wszystko jest dla ciebie możliwe. Ograniczać Cię będzie tylko Twoja wyobraźnia. W kwestiach partnerskich podobnie – ponieważ roztaczać będziesz wokół siebie zniewalający wdzięk, nie ma osoby, która Ci się oprze.

Horoskop tygodniowy - Ryby

W tym tygodniu nie sposób się nudzić. Ty również dasz się porwać Rybko w jakiś dziki korowód zabawy, tańców, uwalniania się od swoich ograniczeń i przełamywania barier. Przed Tobą niespodziewany, ale bardzo satysfakcjonujący wyjazd. Dzięki opozycji Wenus ze znaku Panny, nabierzesz wiary w swoją atrakcyjność. Ktoś będzie Cię komplementował i zabiegał o Twoje wdzięki. Sprawy finansowe również ułożą się po Twojej myśli. Gorzej z Twoimi bliskimi i członkami rodziny. Bliżej weekendu okaże się, że ktoś będzie zmuszony prosić Cię o pomoc. Oczywiście chętnie jej udzielisz, ale zaczniesz się martwić czyjąś kondycją fizyczną bądź materialną. 

Horoskopy, astrologia, kult lunarny...

Kult lunarny (od łac. luna – „księżyc”) to jedna z form kultów uranicznych, polegająca na oddawaniu czci Księżycowi, zjawiskom zaćmień Księżyca, fazom Księżyca jako przejawom sacrum i wszystkiemu, co z Księżycem związane. Kulty lunarne to jedne z najstarszych form kultu religijnego na świecie. Dowodzi tego choćby przedstawienie w dłoni tzw. Wenus z Laussel z późnego paleolitu, rogu żubra z 13 nacięciami, których liczbę interpretuje się jako liczbę faz Księżyca w ciągu roku (co także ma związek z liczbą cykli menstruacyjnych kobiety). O bóstwach tego kultu dowiesz się więcej w horoskopach codziennych. Każdego dnia bieżącego tygodnia postaramy się przybliżyć jedno z nich.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Mroczne oblicza znaków zodiaku

Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
70
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0