Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 14-20.06? Możemy  spodziewać się szybkich zwrotów akcji

Horoskop dzienny na czwartek, 10 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku.

Adobest/Getty Images

Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 14-20.06? Możemy  spodziewać się szybkich zwrotów akcji

Horoskop dzienny na czwartek, 10 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku.

Adobest/Getty Images

Tydzień upłynie pod znakiem mocnej i nieprzewidywalnej kwadratury Urana, który znajduje się w znaku Byka oraz Saturna, przebywającego w znaku Wodnika. Słońce będzie przemieszczać się w ostatnim dekanacie znaku Bliźniąt. Księżyc przemierza znaki od Lwa do Skorpiona, a jego tarcza rośnie i na nocnym niebie będzie coraz bardziej widoczna. W rozpoczynającym się właśnie tygodniu będziemy nerwowi, liczne sprawy pójdą niezgodnie z planem, wiele osób zaskoczy swoim zachowaniem, a skrajne sytuacje będą na porządku dziennym. Możesz spodziewać się również szybkich zwrotów akcji w światowej gospodarce i polityce zagranicznej. Najważniejsze decyzje będą należeć do osób urodzonych w znakach Wodnika i Koziorożca. Poznaj horoskop tygodniowy na 14-20.06 dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 14-20.06.2021

Horoskop tygodniowy Baran 

Być może nie powinieneś nastawiać się na jakieś spektakularne sukcesy, ponieważ planety pokrzyżują plany większości zodiaku, jednak Ty masz szansę ich realizację. Mars w sprzyjającym Ci znaku Lwa wspiera Twoje ambicje zawodowe i doda utraconych ostatnio sił. Czeka Cię tydzień towarzyskich rozrywek, fascynujących spotkań i rozmów, które będą się przedłużać do późnych godzin nocnych. W sprawach finansowych również lepiej. Tak jak i ze zdrowiem.

Horoskop tygodniowy Byk 

Raz na wozie, raz pod wozem. Pod tym hasłem będą upływać Ci najbliższe dni. Nie będziesz miał wytchnienia ani fizycznie, ani jeśli chodzi o kwestie emocjonalne. W tym tygodniu napięcie będzie Ci towarzyszyć przez większość doby. Jednak pamiętaj, że pod wpływem przebywającego w Twym znaku Urana, sytuacja lubi się odwracać o 180 stopni, więc kiedy będziesz myślał, że już nie ma wyjścia, nagle otworzą się drzwi. Uważaj jedynie na niestabilne i impulsywne osoby w Twoim miejscu pracy. W tym tygodniu możesz spodziewać się po nich dosłownie wszystkiego.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta 

Planetarna burza, która rozpętała się na niebie w tym tygodniu, Ciebie ominie a nawet da szansę, aby wykorzystać kryzysową sytuację na swoją korzyść. Ważne informacje będą płynąć do Ciebie ze wszystkich stron i czekać na odpowiedź – w poczcie elektronicznej, w skrzynce na listy, ale przede wszystkim w telefonie. Nie lekceważ istotnych sygnałów, kontaktuj się i odpowiadaj na zaproszenia. Twoje życie może w znaczący sposób zmienić się na korzyść, wykorzystuj swoje okazje. Sytuacje towarzyskie i sercowe również ułożą się po Twojej myśli. Zaimponujesz komuś umiejętnościami.

Horoskop tygodniowy Rak 

W tym tygodniu możesz być narażony na straty i nieprzyjemności spowodowane czyjąś złością lub zazdrością. Poprzez działalność pewnej nieżyczliwej Ci osoby możesz mieć kłopoty. Ostatnio Twoje powodzenie jest komuś solą w oku, a Twoja radość kogoś drażni. Musisz być przygotowany, szczególnie w środku tygodnia, aby nie dawać pretekstów do dodatkowych ataków. Nie zwracaj uwagi na te niskie gierki i po prostu konsekwentnie rób swoje. Bliżej weekendu będziesz już na mocniejszej pozycji i wszystko zacznie się lepiej układać.

Horoskop tygodniowy Lew 

Najbliższe dni spowodują, że skupisz się na sprawach miłości i kwestiach partnerskich. Dzięki pozycji Marsa w Twoim znaku czujesz się silny i atrakcyjny fizycznie. To bardzo dobrze, ale pamiętaj, że jest jeszcze opozycja Saturna ze znaku Wodnika, która działa jak wielki kontroler. Zawsze musisz być doskonale przygotowany i nie przeceniać swoich możliwości. Nie wszystko uda się załatwić na Twoje piękne oczy, czasami trzeba okazać jakiś konkret. W tym tygodniu, szczególnie w jego połowie, będziesz sprawdzany na gruncie zawodowym i osobistym.

Horoskop tygodniowy Panna 

Możesz spróbować przerwać pewien stary schemat dotyczący pracy bądź edukacji. Niestety będzie to bardzo trudne przedsięwzięcie. Szef spojrzy niechętnie na wszelkie nowości. Ktoś na kim Ci zależało w przeszłości będzie wysyłał sprzeczne sygnały. Być może na chwilę zatli się ponownie dawny płomień, ale uważaj, abyś po raz kolejny nie sparzyła się na nieszczerych układach. Spróbuj w tym tygodniu nie wymagać od siebie aż tak wiele. Daj sobie taryfę ulgową, zadbaj o układ pokarmowy.

Horoskop tygodniowy Waga 

W Twoim otoczeniu nastąpią jakieś sensacyjne wydarzenia. Być może sama nie będziesz w centrum uwagi, ale osoby, które dość dobrze znasz dokonają jakiś przewrotów. Możliwe plotki i sensacje. Nie wdawaj się w dyskusje na temat tych nowinek. Ktoś, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem i szczerze Ci doradza, będzie w tym tygodniu blisko i wspólnie z nim zaplanujesz swoje dalsze postępowanie na gruncie zawodowym bądź edukacyjnym. Uważaj na pozornie korzystne okazje do zakupów. Łatwo się skusić na podróbkę.

Horoskop tygodniowy Skorpion 

Najwyższy czas, aby odciąć męczące i niepokojące Cię kontakty towarzyskie. Uściślająca się kwadratura Saturn-Uran wydatnie Ci w tym pomoże. Ktoś, kto tylko Cię frustruje lub wykorzystuje, nie powinien mieć miejsca w Twoim otoczeniu, ani jako współpracownik ani jako partner. Jeśli pojawi się możliwość wyjazdu - skorzystaj bez wahania, ponieważ przyniesie on znaczne ożywienie zawodowe. Finansowo masz szansę na poprawę - dostaniesz zaległą wpłatę na konto lub ktoś dokona zwrotu. Uważaj na infekcje układu moczowego.

Horoskop tygodniowy Strzelec 

Przed Tobą doskonale dni na rozkwit uczucia, ale nie wymuszaj niczego na siłę, nie naciskaj. Pozwól, aby druga strona zdecydowała, a wymarzony okres w miłości niebawem nadejdzie. W tym tygodniu czeka Cię więcej radości i satysfakcjonujących kontaktów towarzyskich. Do swojego życia zawodowego pod koniec tygodnia nareszcie wprowadzisz ład, ale nie będzie lekko – poniedziałek i wtorek to ostre spory z wyższym pionem. W sprawach zdrowotnych możesz się uskarżać na ból nóg, w szczególności kolan.

Horoskop tygodniowy Koziorożec 

To będą intensywne dni. Przed Tobą liczne spotkania biznesowe i towarzyskie. Musisz się liczyć ze zmianami projektów, przekładaniem terminów, zaskakującymi propozycjami. Opiekun znaku koziorożca, czyli Saturn będzie przepychał się na torach z Uranem, planetą niespodzianek. Zatem powinieneś być bardziej elastyczny, skłonny do kompromisów, a nawet uległy. Cofnij się, aby wygrać! Ta zasada powinna Ci towarzyszyć również na gruncie prywatnym. W kwestiach zdrowia – mogą odnowić się dane urazy czy odezwać bóle po złamaniach bądź kontuzjach.

Horoskop tygodniowy Wodnik 

Twój patron czyli Uran będzie w trudnym układzie z Saturnem. Musisz się przygotować na spore utrudnienia. Ktoś będzie stawał okoniem na drodze Twoich marzeń i planów. Urzędy będą rzucać pod nogi kłody, a wszelkie projekty będą spotykać się z różnymi odmowami. Musisz przez to przebrnąć. W sprawach partnerskich także bardzo prawdopodobne są kłótnie, spory czy brak akceptacji. Nie martw się, ten tydzień to taki ogniowy chrzest. Później będzie lepszy klimat i złapiesz wiatr w żagle. Teraz trzeba zacisnąć zęby i robić wytrwale swoje.

Horoskop tygodniowy Ryby 

W najbliższych dniach możesz odwiedzić biuro podróży, aby starannie zaplanować swój odpoczynek. Twoje myśli i pragnienia będą kierowały się już w stronę nadchodzących wakacji. W portfelu również pojawią się nadprogramowe kwoty, tak żebyś mogła przemyśleć dodatkowe zakupy i inwestycje. Ten tydzień upłynie w lżejszym klimacie niż ostatni. Nie obawiaj się i ryzykuj spotkanie, przed którym opierałaś się dłuższy czas. Wenus w Raku sprzyja Twojemu sercu, więc możesz się cieszyć większym powodzeniem, ktoś Cię mocno skomplementuje. Zdrowotnie – dolny odcinek kręgosłupa prosi o uwagę. 

Po czym poznać dobry horoskop?

Prawidłowo napisany horoskop jest w stanie napisać wyłącznie profesjonalny astrolog, który zgłębił tajniki starożytnej wiedzy. Wszyscy rzetelni przedstawiciele tego fachu powinni być na bieżąco z najnowszymi odkryciami astrofizyki.

- Dobrze przygotowany horoskop będzie się odnosił do wydarzeń obserwowanych na niebie - podkreśla Merkurja. - Znam przypadki, że horoskop pisze ten, kto się spóźnił do redakcji, albo pisze go ktoś za karę - mówi ze śmiechem. Zobacz wideo: 

Zobacz też:

Horoskop numerologiczny 2021. Dla kogo to czas miłości i sukcesów finansowych?

Najgorsze cechy znaków zodiaku. Poznaj ciemną stronę swojego partnera

Każdy dzień tygodnia ma ukryte znaczenie! Kiedy lepiej iść na randkę, a kiedy na jogę?

Co sądzisz o tym artykule?
91
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0