Gorące tematy

Honorata Skarbek wychodzi za mąż? Mamy komentarz wokalistki

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Gorące tematy

Honorata Skarbek wychodzi za mąż? Mamy komentarz wokalistki

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Czy Honorata Skarbek planuje wesele? Artystka opublikowała na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej i wywołała niemałe poruszenie wśród fanów. Czy to prawda, że planuje niebawem wyjść za mąż?

Suknia ślubna Honoraty Skarbek

27-letnia wokalistka już od kilkunastu lat robi karierę i realizuje się muzycznie. W trakcie tego czasu raczej nie było głośno o jej związkach i partnerach, aż do 2018 roku, kiedy to związała się z raperem Norbertem Smolińskim. Ich miłość przeżywała wzloty i upadki, a zakochani zrywali ze sobą i wracali do siebie ponownie. Teraz fani stwierdzili, że ich relacja weszła na inny poziom, ponieważ Honorata Skarbek pokazała w mediach społecznościowych fotografię w sukni ślubnej. 

Bajkowa kreacja pochodzi z atelier Patrycji Kujawy, która choć nie tak dawno pojawiła się na rynku projektantów w polskim show-biznesie, szybko zdobyła uznanie. Designerka również udostępniła ujęcia Honoraty na swoim Instagramie i podpisała: 

Kto to? Co to? Przymiareczki #bridetobe #bridal#wesele #ślub#slub2021 #pannamloda

Czy Honorata Skarbek wychodzi za mąż?

Wszystko wskazywało na to, że młoda piosenkarka przygotowuje się do najważniejszego dnia w swoim życiu. Fani zaczęli składać gratulacje i zastanawiać się nad szczegółami uroczystości. Skarbek jednak zdradziła nam:

Nie planuje żadnego ślubu. To była wizyta u Patrycji Kujawy, która szyła mi kreacje na koncert i od razu zmierzyliśmy dla zabawy suknie ślubne

Jesteście zawiedzeni?

Honorata Skarbek - To nie jest tak, że miałam moment gdy ukształtowała mi się pewność siebie. Po prostu nigdy nie miałam z tym problemu:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
14.09.2020
Aga
Piękna kreacja . Pasuje idealnie.