Gwiazdy

Historyczny sukces Sławomira i Kajry. "Miłość w Zakopanem" z poczwórnym diamentem

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Historyczny sukces Sławomira i Kajry. "Miłość w Zakopanem" z poczwórnym diamentem

Dzień Dobry TVN

Sławomir może pochwalić się wielkim sukcesem. Wszystko za sprawą utworu "Miłość w Zakopanem", któremu przyznano poczwórny diament. O historycznym wyróżnieniu opowiedział Mateusz Hładki. 

Wielki sukces Sławomira

Znacie piosenkę "Miłość w Zakopanem"? Oczywiście, że znacie, każdy zna. Króluje na weselach, imprezach i na siłowniach. Teraz pokryła się poczwórnym diamentem. Jak mówi Mateusz Hładki, pierwszy raz w historii Polsce przyznano taką nagrodę.

Żeby płyta albo singiel została uznana przez Związek Producentów Audio Video za diamentową, to musi zarobić na siebie z 200 tysięcy złotych 

– wyjaśnia dziennikarz.

Jak łatwo obliczyć, w przypadku "Miłości w Zakopanem" jest cztery razy tyle. W jaki sposób eksperci obliczają popularność utworu? Uwzględniana jest nie tylko sprzedaż płyt, ale także odsłuchy w serwisach streamingowych. – To jest najpopularniejszy kawałek na polskim YouTube. 231 milionów razy został obejrzany – zauważa Mateusz Hładki. Sławomirowi i Kajrze serdecznie gratulujemy sukcesu.

Sławomir o sukcesie

Sławomir w swoich mediach społecznościowych pochwalił się wielkim sukcesem utworu "Miłość w Zakopanem". - Cześć tu Sławomir. Cudowny dzień. Właśnie przeszliśmy do historii polskiej muzyki rozrywkowej. "Miłość w Zakopanem" zyskała status POCZWÓRNEGO DIAMENTU a debiutancka płyta "The Greatest Hits" pokryła się poczwórną platyną – napisał i od razu opowiedział o planach na przyszłość. 

- Pięknie Wam dziękujemy, że jesteście cały czas z nami, słuchacie, kupujecie płyty. Jestem szczęśliwy, że nagraliśmy nową płytę i niech tylko wpadnie w wasze ręce… to ściany braknie – zapowiedział.

Zobacz też:

Urszula Dudziak mieszka na Zanzibarze. "Mam tu fantastyczne warunki do pracy i wypoczynku"

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko? "Zdjęcie mówi samo za siebie"

Maria Szabłowska i Max Cegielski odpowiadają na pytanie: "Czy istnieje życie bez radia?"

Reporter: Mateusz Hładki
Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0