Rozrywka

Harry Styles w przyszłym roku zagra koncert w Polsce!

Harry Styles plakat promujący koncert

Harry Styles Instagram

Rozrywka

Harry Styles w przyszłym roku zagra koncert w Polsce!

Harry Styles plakat promujący koncert

Harry Styles Instagram

Harry Styles wyrusza w kilkumiesięczną trasę koncertową. Muzyk zagra również w Polsce. Jedyny koncert, podczas wiosennej trasy koncertowej, odbędzie się w Krakowie na Tauron Arenie już 10 maja 2020! Niebawem rusza przedsprzedaż biletów. 

Harry Styles ogłosił, że wyrusza z europejską trasą koncertową. Love On Tour ma promować  jego nadchodzący album Fine Line. Premiera najnowszego krążka artysty przewidziana jest na 13 grudnia. 

Hary Styles koncertuje i wydaje nową płytę

"Fine Line" ujrzy światło dzienne 13 grudnia. Album będzie dostępny na płycie CD, płycie winylowej, oraz w wersji ekskluzywnej. "Fine Line" będzie się składał z 12 nowych utworów,  na płycie znajdzie się najnowszy singiel Lights Up.

>>> Zobacz też:

Podczas europejskiej trasy Love On Tour przewidzianych jest 26 koncertów. Pierwszy koncert odbędzie się w kwietniu w Londynie. W Polsce artysta wystąpi 10 maja na TAURON Arenie. Ostatni koncert z serii odbędzie się w Moskwie. Następnie muzyk wyruszy w trasę do Ameryki Północnej, gdzie zagra blisko czterdzieści koncertów. Trasa zakończy się w Meksyku w październiku. Wyświetl ten post na Instagramie.

LOVE ON TOUR 2020.

Post udostępniony przez @ harrystyles

Jako support w Europie wystąpi wschodząca gwiazda popu - King Princess

Harry Styles - bilety na koncert 

Przedsprzedaż rozpocznie się na Ticketmaster już  w czwartek 21.11.2019 o godz. 10:00 na i potrwa do 22.11.2019 do godz. 10:00. 

Regularna sprzedaż biletów na koncerty Stylesa rozpocznie się w piątek 22 listopada. Na wydarzenie w Polsce - o godz. 10.00. Bilety będą dostępne na  LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na cele charytatywne. 


Zobacz film: Cleo – „Dom”. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
50
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0