Newsy

Halloween 2019. Wyprzedaż gier na platformach Steam i GOG

Wyprzedaż na Steam i GOG

Fot. Steam

Newsy

Halloween 2019. Wyprzedaż gier na platformach Steam i GOG

Wyprzedaż na Steam i GOG

Fot. Steam

Wystartowały wyprzedaże gier na dwóch platformach: Steam i GOG. To niewątpliwa gratka dla fanów gier komputerowych. Obniżki wahają się od dziesięciu do nawet dziewięćdziesięciu procent! Przed zakupem warto zapoznać się z cenami w obu serwisach, żeby upolować najlepszą okazję!

Jeśli planowaliście zakup jakiejś gry, ale jej cena wydawała się nico wygórowana, to teraz jest najlepszy moment, żeby zainteresować się nią ponownie. Obie duże - Steam i GOG platformy ogłosiły halloweenowe wyprzedaże . Okazje sięgają nawet 90 procent!

Halloweenowa wyprzedaż na Steam

W serwisie Steam wyprzedaż potrwa od 28 października do 1 listopada do godziny 18.00. Wśród przecenionych gier znajdziemy Grand Theft Auto V (50% obniżki), Wiedźmin 3 (70%) Endless Space® 2 (70%), Destiny 2: Forsaken (40%) oraz setki innych tytułów.

Wyprzedaż na GOG

GOG daje nam więcej czasu na halloweenowe zakupy. Wyprzedaż potrwa na tym serwisie od 28 października do 4 listopada. Tutaj podobnie jak na Steamie można upolować kilka perełek - Stories Untold (75% taniej), Unavowed (30%) i wiele, wiele innych w cenach obniżonych o 10% do 90%.

Problemy na starcie promocji

W związku z ogromnym zainteresowaniem Steam miał problemy z obsłużeniem wszystkich klientów. Przez około dwie godziny zmagał się z problemami. Teraz wszystko już działa i można korzystać z promocyjnych cen gier.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
95
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0