Gwiazdy

Dawno niewidziana Ewa Farna w duecie ze Smolastym. Posłuchajcie "Pełni" 

Farna i Smolasty

Autor: Fot. Dagmara Szewczuk/materiały prasowe

Gwiazdy

Dawno niewidziana Ewa Farna w duecie ze Smolastym. Posłuchajcie "Pełni" 

Farna i Smolasty

Autor: Fot. Dagmara Szewczuk/materiały prasowe

Ewa Farna powraca w wielkim stylu. Światło dzienne ujrzała piosenka "Pełnia", którą Ewa Farna nagrała w duecie ze Smolastym. Zobaczcie rezultaty spotkania artystów reprezentujących dwa zupełnie różne muzyczne światy. 

Ewa Farna ze Smolastym w "Pełni" 

Ostatnia, polskojęzyczna płyta w dorobku Ewy  to "Inna" z 2015 roku. Teraz piosenkarka powraca z gościnnym występem w piosence "Pełnia" u Smolastego.


Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi - ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia

- komentuje wokalistka

Więcej:

"Pełnia": szykuje się hit 2020 roku? 

Smolasty to autor hitów takich jak „Fake Love”, „Uzależniony” czy „Raj”. Muzyk swoją współpracę z Ewą, tak wspomina:

 Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o ‘Pełni’ aż się o to prosiło. Zastanawiałem się kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi ‘pazur’ w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia

Smolasty w Dzień Dobry TVN 

Zobacz rozmowę Magdy Mołek i Marcina Mellera ze Smolastym, który w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o początkach swojej kariery oraz o tym, co niesie za sobą popularność. Jak poradził sobie z nagłą popularnością?Co sądzisz o tym artykule?
78
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
10.01.2020
Moonlight
?❤️