Gwiazdy

Ewa Farna ofiarą hakerów! Jej konto na Facebooku zostało zaatakowane

ewa farna się uśmiecha

Fot. KAMIL/ Dzien Dobry TVN/ EAST NEWS

Gwiazdy

Ewa Farna ofiarą hakerów! Jej konto na Facebooku zostało zaatakowane

ewa farna się uśmiecha

Fot. KAMIL/ Dzien Dobry TVN/ EAST NEWS

Ewa Farna, jedna z najmocniej błyszczących gwiazd wczorajszego koncertu Top of the Top Sopot Festival i od niedawna szczęśliwa mama, została wczoraj w wyjątkowo perfidny sposób zaatakowana. Ktoś przejął kontrolę nad jej kontem na Facebooku i udostępnił tam wulgarne wpisy obrażające nie tylko artystkę, ale też jej maleńkiego synka. Obrzydliwy postępek spotkał się ze słusznym oburzeniem fanów!

Do przejęcia konta gwiazdy doszło tuż po jej znakomitym występie na Top of the Top Sopot Festival, 14 sierpnia. Ktoś włamał się na profil Farnej i wrzucił do sieci poufne dane oraz prywatne zdjęcia artystki. Na profilu, który śledzi około 750 tysięcy osób umieszone zostały: nazwiska, kwoty konkretnych usług i adresy osób, z którymi współpracowała wykonawczyni. Wulgarnym w treści wpisom towarzyszyły prywatne zdjęcia wokalistki, w tym także takie z synem.

Ewa Farna na Top of the Top Sopot Festival

Ewa triumfowała na scenie w Sopocie na Top Of The Top Festival, gdzie zaśpiewała swoje najnowsze hity i porwała publikę. 

- Świeżo upieczona mama pozdrawia ukochany Sopot - krzyknęła ze sceny piosenkarka, która emanowała energią, zachwycała świetną formą i pokazała pełnię swojego talentu.

Był to jej pierwszy publiczny występ po urodzeniu swojego pierwszego dziecka - syna Artura. Ojcem chłopca jest mąż i gitarzysta w zespole wokalistki - Martin Chobot.

Niestety, ten wieczór miał dla artystki także nieprzyjemne oblicze. To właśnie podczas występu Ewy Farnej na Top Of The Top Festival w Sopocie, ktoś włamał się na jej konto.

Atak hakera na konto Ewy Farnej

Część spośród ponad 750 tys. fanów nie wierzyła, że konto zostało przejęte przez hakera, wyrażając swoje oburzenie domniemanym zachowaniem Ewy, pisząc, że w takiej sytuacji zwrócą bilety na koncerty wokalistki.

Sama Farna odniosła się do sytuacji na Instastories, prosząc swoich fanów, by zgłaszali, że jej profil został przejęty. 

Ostatecznie konto na Facebooku zostało zablokowane.

Wyświetl ten post na Instagramie.

UWAGA‼️‼️

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Z szacunku dla artystki nie zamierzamy publikować krążących po sieci zrzutów ekranu i hakerskich wpisów.

Ewo, trzymaj się! Dla nas jesteś prawdziwą Gwiazdą, a ten podły atak musi zostać ukarany!

Co sądzisz o tym artykule?
78
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0