Gwiazdy

Mąż Ewy Farnej to prawdziwy biznesmen! Czym się zajmuje Martin Chobot?

Marcin Chobot - kim jest mąż Ewy Farnej? Czym się zajmuje?

Fot. Instagram Ewa Farna

Gwiazdy

Mąż Ewy Farnej to prawdziwy biznesmen! Czym się zajmuje Martin Chobot?

Marcin Chobot - kim jest mąż Ewy Farnej? Czym się zajmuje?

Fot. Instagram Ewa Farna

Ewa Farna od kilku lat jest w związku, a od dwóch lat w związku małżeńskim, z Martinem Chobotem. Chobot towarzyszy Ewie Farnej nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Co robi i czym się zajmuje Martin Chobot?

Ewa Farna i Martin Chobot są parą już od ponad pięciu lat. Chobot jest nie tylko prywatnie partnerem Farnej, towarzyszy jej również na scenie - jest gitarzystą w jej zespole. Ewa Farna i Martin Chobot pobrali się w 2017 roku w Bystrzycy na Zaolziu. W tym samym kościele Ewa została ochrzczona. Wesele natomiast odbyło się w rodzinnej rezydencji w Cierlicku.

Farna opublikowała wówczas zdjęcie z mężem Martinem i dodała, że czuje się bardzo szczęśliwa, m.in. dlatego że podzieliła się ze swoimi fanami tą wiadomością jako pierwsza, zanim zrobiły to magazyny plotkarskie. Jak widać, sekretny ślub może się udać!

Para ma synka Artura. Chłopiec przyszedł na świat na początku czerwca 2019 roku.

Martin Chobot - czym się zajmuje zawodowo?

Martin Chobot ma wykształcenie muzyczne i ekonomiczne. Ukończył konserwatorium Jaroslawa Jezka oraz Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze. Chobot łączy swoje wykształcenie z pracą. Oprócz tego, że jest gitarzystą w zespole swojej żony Ewy Farnej, to zajmuje się dodatkowo nieruchomościami. Chobot, jak podaje "Fakt", miał w 2011 roku zainwestować w mieszkanie w Pradze w dzielnicy Dejvice za ponad 7 mln czeskich koron - to około milion złotych. Jak podaje dalej "Fakt", Chobot ma w Pradze jeszcze dwa inne mieszkania.

Farna i Chobot są również właścicielami domu pod Pragą - którego wartość szacowana jest na około 20 milionów koron - czyli w przeliczeniu nawet 3 miliony złotych!


Zobacz też: Borys Szyc pochwalił się świadectwem córki. Skrytykowała to Korwin Piotrowska

Zobacz film: Co słychać w świecie gwiazd? Ewa Farna urodziła, a Irina rozstała się z Bradleyem, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
76
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0