Gwiazdy

Dorota Szelągowska spełniła swoje marzenie. Ależ radość. "Wiem, co będę robić na emeryturze"

Dorota Szelągowska

Fot. HGTV

Gwiazdy

Dorota Szelągowska spełniła swoje marzenie. Ależ radość. "Wiem, co będę robić na emeryturze"

Dorota Szelągowska

Fot. HGTV

Dorota Szelągowska zawodowo spełnia marzenia innych. W swoich programach odmienia nie tylko mieszkania, ale i losy bohaterów. Tym razem postanowiła jednak spełnić swoje pragnienie, co też uwieczniła w mediach społecznościowych.

Dorota Szelągowska podzieliła się swoją radością z fanami

Dorota Szelągowska, podobnie jak jej koledzy i koleżanki z mediów, jest aktywna w mediach społecznościowych. To z ostatniego postu dekoratorki dowiedzieliśmy się, co przysporzyło jej wiele szczęścia i radości. Chodzi o wizytę na farmie alpak.

- Dzisiaj spełniło się jedno z moich marzeń - ALPAKI. Spacer, karmienie, tulenie (choć trzeba to robić podstępem :) ). Cudowne miejsce, szczęśliwe zwierzęta. Wiem, co będę robić na emeryturze. Jestem totalnie zakochana - napisała.

Szelągowska uwieczniła spacer z alpakami na zdjęciu. Trzeba przyznać, że zadała szyku - płaszcz w kratę jest bardzo w jej stylu.

Alpaki na relaks

Nie tylko Dorota Szelągowska rozkochała się w alpakach. Zwierzęta te są znane nie tylko ze swojej miękkiej, ciepłej wełny, ale też z przyjaznego usposobienia. Nic dziwnego, że alpakoterapia od kilku lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Czyżby to był właśnie plan gwiazdy na emeryturę?

Zobacz wideo: Dorota Szelągowska w swoim domu na Warmii

Zobacz też: 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
80
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0