Gwiazdy

Woliński kupił garnitur za 25 tysięcy złotych. Wyprzedaje swoje ubrania!

Gwiazdy

Woliński kupił garnitur za 25 tysięcy złotych. Wyprzedaje swoje ubrania!

Dawid Woliński - projektant, juror Top Model, jeden z najlepiej ubranych Polaków. Co w swojej szafie ma Dawid Woliński? Ile jest w stanie wydać na najdroższy element garderoby? Dlaczego zdecydował się na wyprzedanie swoich ubrań? Posłuchajcie!

Więcej: Małgorzata Socha myśli o czwartym dziecku?!


Dawid Woliński jest uważany za jednego z najlepiej ubranych Polaków. Taki tytuł zobowiązuje, dlatego... postanowiliśmy sprawdzić, co Woliński ma w swojej garderobie!

To jest niesamowite. Wystarczy, że Dawid założy t-shirt i już wygląda wspaniale. On bardzo dobrze wygląda w takim casualowym wydaniu, wręcz czasem sportowym, ale też świetnie wciela się w rolę dandysa, a przy tym jest sobą! - powiedziała Kasia Sokołowska o Dawidzie Wolińskim.

Więcej: Mój mąż nie dba o siebie! Co robić?


Dawid Woliński uwielbia kupować ubrania - dobre i drogie ubrania. Woliński jest w stanie wydać nawet 25 tysięcy złotych na garnitur. Na kurtkę skórzaną - ponad 40 tysięcy!

Dawid Wolińska ma tak dużo ubrań, że nie mieszczą się już w szafie! Stąd pomysł, aby część z nich sprzedać. Projekt "Szafa Dawida" ma na celu sprzedaż ubrań Wolińskiego.


Zobacz też: Nie zgadniecie, po kim Agnieszka Woźniak-Starak nosi ubrania

Co sądzisz o tym artykule?
67
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.03.2021
crash
co to za garnitur???