Gwiazdy

Córka Magdy Steczkowskiej chciała obejrzeć film. Jej reakcja na odmowę rozbawia do łez

Magda Steczkowska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Córka Magdy Steczkowskiej chciała obejrzeć film. Jej reakcja na odmowę rozbawia do łez

Magda Steczkowska

Bartosz Krupa/East News

Magda Steczkowska słynie z żartów i osobliwego poczucia humoru. Często z właściwym sobie dystansem komentuje swoje życie rodzinne doprowadzając fanów do łez... radości. Tym razem wokalistka opowiedziała historię pewnego filmu, który chciała obejrzeć jej 10- letnia córka. 

Córka Magdy Steczkowskiej do taty: "Godzilla mi niestraszna"

Dziś Magda postanowiła się podzielić wspomnieniem, w którym jej córka dyskutowała o możliwości obejrzenia filmu "Godzilla" ze swoim tatą, Piotrem Królikiem. Jak większość rodziców, Piotr także nie zgodził się, żeby pociecha uczestniczyła w seansie argumentując, że jest za mała na takie filmy, a "główna bohaterka" mogłaby ją wystraszyć. Rezolutna 10-latka nie dała się jednak zbić z tropu i niezrażona odpowiedziała ojcu: 

 Tato, ja przecież widzę mamę z rana. Godzilla mi niestraszna

Co ciekawe, fani piosenkarki nie mieli najmniejszego problemu w określeniu, która pociecha tak błyskotliwie odpowiedziała na zakaz. 

  • Na pewno giganciara Antosia❤️😂😂😂
  • Hahaha Tośka pewnie ona to agentka jest 🔥
  • Antonina oczywiście Haha ❤️

 - to tylko niektóre z komentarzy, ale próżno wśród nich szukać innego imienia

Rodzina Magdy Steczkowskiej

Magda Steczkowska prawie 20 lat temu wyszła za mąż za muzyka Piotra Królika i od tamtej pory tworzą szczęśliwy związek. Doczekali się trzech córek: Zosi, Michasi i Antosi. Nic dziwnego, że szczęśliwa mama chętnie dzieli się ze swoimi fanami fragmentami swojego życia prywatnego. Na jej instagramowym profilu często pojawiają się wspólne fotografie z mężem, przyjaciółmi i rodziną. 

Zobacz wideo: Magda Steczkowska – "Chodź ze mną"

Zobacz więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
74
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0