Horoskop

Co przyniesie zaćmienie Księżyca? Horoskop dla wszystkich znaków

Księżyc na dłoni

Fot. Mr.Kritsada/ Getty Images

Horoskop

Co przyniesie zaćmienie Księżyca? Horoskop dla wszystkich znaków

Księżyc na dłoni

Fot. Mr.Kritsada/ Getty Images

W nocy z 16 na 17 lipca będziemy mogli obserwować częściowe zaćmienie Księżyca. Według astrologii każda Pełnia Księżyca, to czas zwiększonej aktywności naszej podświadomości i okres kiedy, emocje wskazują nad czym powinniśmy w życiu popracować. Jeszcze większą moc posiada Pełnia Księżyca powiązana z zaćmieniem. Co takiego budzi w Nas lęk, niepewność czy poczucie zagrożenia? Zaćmienie Księżyca wzmacnia te trudne stany, ale w celach terapeutycznych. Jaki jest horoskop podczas 

Jakie wyzwania stawia zaćmienie Księżyca? 

Nasz naturalny satelita będzie w pełni, która według ludowych wierzeń i zwyczajów jest zwana Księżycem Grzmotów, bądź Pełnią Koźlego Księżyca.

Srebrny Glob będzie krył się w cieniu ziemi, a jego tarcza stanie się częściowo ciemniejsza. Czas oddziaływania zaćmienia na świat duchowy i energetyczny to nie tylko doba, w której się odbywa, ani nawet tydzień. Transformowanie zaćmienia i jego wpływu na różne dziedziny naszego życia trwa nawet miesiącami.

Najbliższa Pełnia i zaćmienie odbywać się będzie w dwudziestym piątym stopniu znaku Koziorożca. Jest to znak zawiązany z tradycyjnymi wartościami, linią rodzinnych przekazów, tym co dobrego, ale i trudnego otrzymaliśmy w spadku po przodkach. Faza Koziorożca mówi również o ambicjach i pragnieniach. O tym kim chcielibyśmy być w życiu i karierze zawodowej oraz o tym, co zrobić, aby było to możliwe.

>>> Horoskop na lipiec

W ciągu najbliższych dni będziemy rozważać tematy dotyczące bólu z przeszłości, oraz braków których doznaliśmy w relacjach zarówno z wczesnego dzieciństwa, jak również z wcześniejszych żyć. Co i kto spowodował rany, które nie pozwalają Nam teraz rozwinąć skrzydeł? Jakie sytuacje powtarzają się po raz kolejny i kolejny, a zatem czego mają Nas nauczyć?

Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca jest najbardziej karmiczną pełnią w zodiakalnym cyklu, co oznacza, że w czasie jej trwania dzieją się sytuacje, które w wyraźny sposób dają Nam do zrozumienia w którym kierunku powinniśmy podążać, aby uzyskać wolność, spełnienie i satysfakcję. Pełnia w tym znaku związana jest z władcą czasu, czyli Saturnem, który zarządza również Naszymi ograniczeniami, ale jest także cierpliwym i dokładnym nauczycielem.

Czas zmierzyć się ze swoimi lękami i brakami, aby otworzyć nową przestrzeń do rozwoju.

Horoskop karmiczny 

Jakie ważne wyzwania na najbliższe tygodnie przyniesie Pełnia Grzmotów poszczególnym znakom?

BARAN

Po raz kolejny możesz być narażony na pokusę zbyt szybkiego oceniania. Zanim podejmiesz działanie zastanów się przez chwilę, czy naprawdę sytuacja jest warta rozpętywania tej burzy. Konsekwencje tego ataku będziesz ponosił przez wiele kolejnych tygodni. Może tym razem odpuść i zobacz co się stanie? Reformy jak najbardziej tak, ale nie za wszelką cenę. Pełnia Koźlego Księżyca ma za zadanie nauczyć Cię panowania nad Twoim gniewem i popędliwością.

BYK

Przed Tobą zawodowa szansa i okazja do podjęcia nowych aktywności. Jeśli nie przestraszysz się odpowiedzialności możesz wiele ugrać, awansować, otrzymać podwyżkę. To dobry czas na zajmowanie się stanem Twoich finansów oraz mieszkania, domu lub ziemi. Pełnia Księżyca w Koziorożcu da Ci obfitość i stabilizację, pod warunkiem że nauczysz się elastyczności i kompromisu. Na już.

BLIŹNIĘTA

Pod wpływem tej Pełni będziesz czuć się wyjątkowo nieswojo. Na niebie wszystko idzie dla Ciebie pod górkę. Energie z którymi się mierzysz pochodzą jakby nie z Twojego świata, a na domiar tego, nawet Twój opiekun czyli Merkury się cofa. Przez kilka dni możesz mieć poczucie, że jesteś ,,nie w tej bajce’’ lub ,,nie w tym filmie’’ co trzeba. Niestety musisz się z tym zmierzyć. Zadaj sobie pytanie dlaczego w takim razie nie zmienisz tych układów, a przede wszystkim kto jest reżyserem Twojej opowieści?

RAK

To jest najważniejszy czas w tym roku dla Ciebie Raczku. Wszystkie nerwice, frustracje, stany lękowe wybuchną ze zdwojoną siłą, ale właśnie po to, abyś mógł je wreszcie pokonać. Karmiczna Pełnia Grzmotów otwiera przed Tobą nowy, bardzo ważny etap życia. Decyzje, które teraz podejmiesz będą miały dalekosiężne konsekwencje, powoli transformujące Twoje życie, aż do stycznia, wtedy też pojawią się pierwsze plony dzisiejszych reform.

LEW

Najbliższe dni nie będą Ci w smak Lwie. To co teraz dzieje się na niebie daje Ci popalić. Musisz się borykać z dużą konkurencją, która na dodatek jest doskonale przygotowana i nie odpuści nawet na milimetr. Zarówno w pracy jak i na polu partnerskim musisz być zwarty, gotowy i nie dać się odepchnąć. Niestety Twoje zdrowie i kondycja psychofizyczna będą teraz mocno pod kreską. Lekcja z najbliższej Pełni jest taka, że czasami aby zwyciężyć trzeba pokory, nawet Tobie.

PANNA

To doskonały moment, aby wprowadzić w życie transformacje, na które od dawna czekasz Panno. Pełnia Grzmotów doda Ci energii i siły, aby zdecydować się na konkretne ruchy, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Ktoś złoży Ci bardzo intratną propozycję i warto ją podjąć. W sprawach partnerskich ponownie stare klimaty. Po prostu powiedz tej osobie, o co Ci chodzi wprost. Po co te gierki?

WAGA

Przestań się zamartwiać, że jesteś niewystarczająco dobra. Twoje kompleksy, niepewność, rozterki będą teraz jeszcze silniejsze niż zazwyczaj. Kolejny raz postawisz sobie stare pytania: czy dam radę, czy dobrze czynię? Karmiczna Pełnia w Koziorożcu stawia Cię na baczność i zmusza do konfrontacji z Twoimi słabościami. I bardzo dobrze! Ponieważ okaże się, że postawiona pod ścianą, jak zwykle poradzisz sobie doskonale.

SKORPION

Punkt krytyczny masz już za sobą. Teraz powinieneś skupić się na harmonizowaniu i systematyzowaniu ostatnich zmian, które udało Ci się wprowadzić w swoje życie. Nauka ostatnich miesięcy została przez Ciebie dobrze przyjęta, a lekcje skutecznie odrobione. W najbliższym okresie możesz czerpać profity ze swoich wcześniejszych, trudnych doświadczeń. Pamiętaj, aby nie wracać do swoich poprzednich, szkodliwych dla Ciebie nawyków i nałogów.

STRZELEC

Nadchodzące zaćmienie spowoduje, że będziesz się czuć zdezorientowany i zagubiony. Twój Los zdaje się wymykać Ci z rąk, a życie pędzić gdzieś obok poza Twoją kontrolą. Nie przejmuj się, to chwilowe zawirowania, które mają na celu sprawdzić, czy ufasz sobie i czy Twoja pewność siebie jest rzeczywistym stanem, czy tylko pozą, którą prezentujesz światu. Już niebawem wróci Twój zwykły optymizm i radość życia.

KOZIOROŻEC

To będzie dla Ciebie czas wielkich namiętności i gigantycznych zmian w Twoim życiu. Przyszła pora zdecydować co dalej z Twoimi dylematami dotyczącymi kierunku, w którym powinieneś podążać zawodowo i prywatnie. Samotne Koziorożce mogą przeżyć wspaniałe olśnienie czyjąś osobowością. Jeżeli nawet nie spotkasz w tej chwili na swojej drodze człowieka, który odmieni Twój Los, to możesz skierować swoje kroki na szkolenie, studia, pracę, gdzie ten ktoś będzie czekał w przyszłości. Wszystko co teraz czynisz przyniesie w ciągu najbliższych miesięcy bardzo wyraźne i znaczące efekty.

WODNIK

Pełnia Koźlego Księżyca wyraźnie wskazuje Ci Twoje ciągotki do niebezpiecznych zachowań i zdawać by się mogło pokonanych słabości. Być może pod przykrywką dobrych intencji próbujesz uporczywie wrócić do starych schematów. Nie tędy droga. Jeżeli nie spojrzysz na siebie trzeźwym okiem, Twój ,,dzień świstaka’’ powróci raz jeszcze i raz jeszcze, i jeszcze raz... Łatwo przychodzi Ci negowanie całego świata, ale nie widzisz że jesteś jego nieodłącznym trybikiem.

RYBY

Intensywna i trudna dla innych znaków Pełnia Grzmotów, przyniesie Tobie Rybko praktycznie same dobre okazje. Masz ochotę korzystnie sprzedać auto, aplikować na nowe stanowisko, wykupić wczasy? Nie ma lepszego terminu. Los będzie dla Ciebie wyjątkowo łaskawy, a Burzowy Księżyc zmobilizuje Cię do działania i doda odwagi i pewności siebie. Pamiętaj, aby nie wahać się zbyt długo, bo ten atrakcyjny wpływ nie będzie trwał wiecznie.

Satysfakcjonującej Pełni Grzmotów oraz udanej obserwacji zaćmienia życzy Państwu Astrolog Merkurja

Merkurja na Facebooku

www.merkurja.com

Zobacz film: 50 lat temu człowiek wylądował na Księżycu

Zobacz film: 50 lat temu człowiek wylądował na Księżycu. Źródło: Dzień Dobry TVNCo sądzisz o tym artykule?
97
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0